Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges a prosztatát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a prosztatát érzékennyé tenni, hogy ezáltal az orgazmus erős legyen?

Figyelt kérdés

Az én prosztatám nem érzékeny, legalábbis próbáltam ujjal masszírozni de vagy semmit sem éreztem, vagy csak fura érzés volt kissé. (nem kellemes, inkább kissé kényelmetlen érzés)

Ezáltal az én orgazmusom nem valami erős, inkább enyhébb.

Viszont a párom prosztatája nagyon érzékeny, és ezáltal az orgazmusa szó szerint "kitörő", és nagyon erős.


Valamint érzékeny prosztatával az anális szexet is élvezi, én nem, mert kb semmit sem érzek.


Lehetséges valahogy a prosztatát a (kb) 0-ról nagyon érzékennyé tenni? Én prosztata vibrátorra vagy mire gondoltam de nem tudom, hogy ez alapba lehetséges-e vagy ilyen érzékeny(ebb) prosztatával születni kell?


Lehetséges ez? Ha igen, hogyan, mivel? Mennyi idő mire a prosztata tényleg mindig érzékeny lesz?


Ha érzékeny a prosztata, akkor lehet élvezni az anális szexet is?



2017. aug. 18. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,ha érzékeny akkor igen.

Érzékenyebbé nem tudom lehet e tenni,de szerintem igen😉

Én pl 13 évesen nem vertem magamnak hanem újjaztam magam,mert úgy jobban el tudtam menni😀

2017. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerezz be egye, és próbáld ki! Mindenképpen nagyobb élvezetet nyújt! :)
2017. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor lehetséges érzékennyé tenni?
2017. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy érzékenyebb lesz... de egy ilyen kütyü pont arra való, hogy a prosztatát izgassa, így izgatja is! :)
2017. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is prosztatavibrátorral sikerült először az anális orgazmus.

21/F

2017. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #5-ös, mesélnél róla egy kicsit részletesebben? :)
2017. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs semmi veszve, és sok izgatással egy idő után tényleg érzékeny lesz?
2017. aug. 21. 07:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Tentacular Tease nevű p. vibrátort vettem.

Ülve a legkényelmesebb használni és ha kéz nélküli élvezést akarsz, akkor jó ha fel vagy izgulva rendesen és "tele van a tár".

Kell a felhelyezéstől kb 10-15 perc és lassan jön, hullámokban az élvezet. Meg az a jó benne, hogy megmarad a nemi vágy, utána még simán ki is tudod verni. :)

2017. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor lehetséges érzékennyé tenni?


Minél érzékenyebb annál jobb az anális szex?

2017. aug. 28. 20:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsir akkkr kell vennem egyet :D utána kapcsolatot egy sráccal akivel elveszthetem végre a szüzességet xd alkalmisok hagyjanak békibe xd köszi
2017. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!