Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, voltatok már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, voltatok már együtt olyan lánnyal aki még szerintetek is csúnya volt?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Vége lett, vagy együtt vagytok? Ha vége lett, mi volt az oka?


Kort is írjatok kérlek!

(Ha lányoknak van hasonló sztorija, az is érdekel!)


2017. szept. 7. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, szerencsére abban a helyzetben voltam , mindig, hogy ittasan is felismertem ki a jó csaj meg ki nem :d Mondjuk egyszer csikó koromban előfordult, hogy másnap a strandon odajött egy csúnya arcú csaj hozzám, hogy este jól elvoltunk...jujj mondom biztos , de én nem ilyen rondára emlékeztem azért :D Ez az egy eset volt nálam, hogy ronda csajjal voltam :)
2017. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
1x igen. Az arca kicsit csúnya volt, főleg amikor nagyon elengedte magát szex közben. De legalább a melle nagy. Amíg nincs más őt használom.
2017. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

pont reggel néztem az exemre, hogy milyen ronda a képein :D

élőben is orgazmus után volt a legszebb :P


de direktbe csúnya lánnyal aki nem jött be olyannal nem voltam

2017. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt, de addig nem tudtam róla, mert kamu 5-6 évvel korábbi képekkel operált.
2017. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Sokszor. Üriteni azért jo volt! (Ö is tudta!!!)
2017. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy volt osztálytársam elhívott magához egy hétvégére. Külföldön él, előtte sokat beszélgettünk, flörtölgetett, tudtam, mire megy ki a játék. Nem igazán tetszett, de belementem a játékba, épp nem volt senkim. Aztán megérkeztem hozzá, és próbáltam ugyan erőt venni magamon, de egyszerűen nem volt meg sem a testi, sem a lelki vonzalom részemről, nekem meg anélkül nem megy. Így csak elborozgattunk, beszélgettünk. Remélem, azért nem bánta meg így sem, mert jó volt vele, csak hát nem vitt rá a lélek, hogy rámozduljak, pedig akartam. :)
2017. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Kb 20 lánnyal voltam eddig az életben és 2-3 volt akik igen, inkább annak mondanám őket, mint szépnek/átlagosnak. (Aki csak átlagos, azt még nem mondom csúnyának.)


Azért, mert

A, láttam rajtuk, hogy nagyon bejövök nekik és kicsi erőfeszítéssel ágyba vihetem őket maximum néhány randi alatt

B, az arcuk nem volt szép, de a testük nyak alatt azért ruhán keresztül is látszott hogy jó (ez a 3-ból 2x be is igazolódott amikor láttam őket meztelenül először)

C, szeretem a szexet és láttam már az első randin, hogy áll a farkam rájuk, mert találtam rajtuk vonzó részeket (ha nem is konkrétan az egész arcukat)

D, ahogy írták már fentebb, a magomat üríteni jók voltak, jobbak mintha csak a markomba vertem volna


Nyilván többre olyan lány érdekel, aki úgy egészében összességében vonzó nekem külsőre.

25/f

2017. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!