Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van köztetek olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pasi, aki csak kényszerből van együtt a barátnőjével és egyáltalán nem vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan pasit szoktam látni, aki a csúnyácska/kövér barátnőjével van együtt és látszik, hogy szinte megfagy körülöttük a levegő. Amolyan Pista bácsi, Erzsi néni időskori kapcsolat, hogy alig tudják egymást elviselni. Az ilyen pasik miért ragaszkodnak az ilyen kapcsolatokhoz? Félnek az egyedülléttől, vagy csak a szexhiánytól? Bár utóbbi a vonzalom hiánya miatt sem lenne lehetséges ok. Ha van köztetek ilyen pasi, akkor írjátok le, hogy milyen kaliberű a barátnőtök, mi fűz még benneteket hozzá, esetleg tervezitek-e a szakítást!

2017. jún. 29. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Egy kover lanynak is lehet jo pasija, ne irigykedj.
2017. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Minek írjam neked le? Úgysem leszel a titkos szeretőm, máshogy meg nem tudnál javítani az életemen.

De egyébként volt egy ilyen exem akihez nem vonzódtam, fél év után szakítottam is vele.

Most vonzódnék csak neki már nem fontosak az intim dolgok, gyereket csináltam neki, most legyek csak család fenntartó és Apa minek akarnék mindig szexelni? (gondolom ilyesmi lehet az agyában...)

2017. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Én voltam ilyenben. Olyan vagyok aki annyira nem vonzó, vagy nem tudom, lehet csak én nem veszem az adást. Kezdeményezni nagyon nehezen kezdeményezek. Ilyen szempontból félénk vagyok, pedig már 30 felett járok. Na mindegy lényegtelen, szóval mikor volt lehetőségem összejöttem egy ducibb csajjal, nem volt az a nagyon kövér, arcra szép volt ami nekem elég fontos.

Telt múlt az idő, eléggé meghízott, eléggé megváltozott a viselkedése, gondolkodása is, igazából már csak azért voltam vele mert féltem hogy nem találok mást. De végül beláttam ez így nem jó és szakítottunk. Azóta sincs senkim, de nem bánom hogy így döntöttem.


Egyébként rengeteg ilyen kapcsolat van ahol nem mernek kilépni mert félnek hogy nem találnak másik párt, vagy akár a következő még roszabb lesz a mostaninál. Ja és nem csak akiknek kövér a párjuk vagy csúnya, mert teljesen átlagos vagy átlagon felüliek is ugyanúgy benne maradnak rossz kapcsolatban. Mindenki fél az egyedülléttől, a magánytól, és igen a szexet is igénylik.

2017. jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: De hogy lehet élvezni a szexet azzal, akihez nem is vonzódsz? Ezt sosem értettem.
2017. jún. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!