Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne leállítani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne leállítani az anál mániáját a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom már mást nem is nagyon akar velem ha eljutunk a szexhez, fáradtak vagyunk este, megértem, hogy 12 órás munka után nincs ereje hosszú előjátékhoz, de már zavar, hogy mindig végül a fenekemben köt ki a dolog. régen megengedtem neki egy időben nem kérte annyit, mostanság már egy jó ideje ha neki kezd punciba utána mindig végbelemben fejezi be. eddig mondani nem mondtam neki, de már fáj is a gyakorisága miatt és mikor mondtam neki, hogy nem oda akarom akkor is oda rakta és nem zavarta, hogy nem élvezem a dolgot és fáj is. hogy tudnám erről leszoktatni, hogy ne csak a végbelembe csinálja? szedek tablettát gumival nem szoktuk nem értem miért nem jó neki előlről. tág nem vagyok szerintem nem szültem még gyereket.

2017. szept. 8. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Inkább az a kérdès, miért vagy egy olyan barommal, aki nem érti, hogy ne csinálja, mert fáj neked
2017. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Fenyegesd meg, ha nem szokik le erről, akkor nincs több szex és szakítasz vele.
2017. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
évek óta vagyunk együtt és nem volt ilyen akkoriban, ezt most csinálja csak nem merem a szemébe mondani hogy elegem van mert a végén csak a vita lesz :/
2017. szept. 8. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mered... ejj de szèp kis kapcsolat ez
2017. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mered megmondani neki, akkor mit vársz tőlünk?! Valami csodamegoldást, amitől holnap már másképp gondolkodik?!

Ha nem akarsz vitát, és inkább tűrsz olyat, ami nem esik jól, sőt fáj, az csak rosszabb lesz. Beszélj vele!

2017. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Hadd vitatkozzon, ki le nem szrja? Ha fáj a sgged, akkor fáj.

Menjen, oszt verje ki, ha nem bír a kibszott farkával, oszt jónapot.


Az anyja p1csáját szadizgassa.

2017. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a vitától.de ne szex közben mondd. Ezt rl KELL tudnod mondani.
2017. szept. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát életemben nem kívántam,csak punciban.Bár nő közölt velem olyat,hogy akkor még nem találkoztam olyan nővel aki mindent megadna nekem."nincs ereje hosszú előjátékhoz"Vicces,nekem közel a 30 hoz 16óra zsákolás után volt kedvem és ő volt fáradt.
2017. szept. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Előfordulhat, hogy volt homoszexuális kalandja?
2017. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha te nem tudsz neki szólni erről, írd le a címet és a nevét. Vagy adj egy telefonszámot, felhívom.
2017. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!