Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglepetést szeretnék okozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepetést szeretnék okozni a páromnak, szerintetek, hogy lehetne jól kivitelezni? Lányok, veletek is szokta a párotok ezt csinálni?

Figyelt kérdés

A párommal több, mint három év együtt vagyunk és ennyi idő után is elmondhatom, hogy kisebb vitákon kívül, teljes az összhang.


Én egy olyan típusú lány vagyok, aki kissé félénk. A párom gyakran csinálja, hogy hátracsúszik az ágyon, a lábát terpeszbe teszi, engem pedig beültet a terpeszbe, háttal neki és úgy masszírozza a nemi szervem.


Én, hogyan tudnék neki valami meglepetést okozni, ilyen téren, azt szeretném, hogy jó legyen neki és, hogy lássa felülkerekedtem saját magamon.


Mást is szokott háttal ültetni a párja?

Üljek rá a nemi szervére, vagy inkább spontán kapjam el és masszírozzam!



2017. szept. 8. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől, most vettem észre, hogy sajnos rossz kategóriában tetettem fel a kérdést. Bocsánat heteroszexualitásba kellett volna kategorizálni a kérdést.
2017. szept. 8. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer mikor jön haza várd valami szexy ruhában, esetleg csak fehérneműben és támadd le, csókkal, markolászd neki, tuti úgy felizgatod, hogy köpni nyelni nem tud. Aztán majd adja magát.
2017. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor elmentek valahova ne vegyél fel bugyit, és ezt közöld még az esemény elején.. Meg fog őrülni. Majd ha hazaértek vezesd az ágyhoz, ültesd le , ülj az ölébe és körözz a csípőddel. Innen már menni fog.
2017. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

azzal próbálkoztál már hogy a prosztatáját kényeztesd? biztosan leesik majd az álla meglepetésében, erre nme számít tőled, viszont imádni fogja, olyan élvezetet ad amit nem felejt el egyhamar és újra akarni fogja majd!


22L

2017. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki amúgy?
2023. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!