Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet nőként megbízható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nőként megbízható szexpartnert találni?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok aki még szűz vagy tele van gátlásokkal. Hanem aki az ördögnél legalább egy fokkal "szebb" és valójában akarja és meg tudja oldani, aki egyébként lehet hogy kellemes társaság, de mindketten tisztában vagyunk vele hogy mire akarunk most időt áldozni.

Most van valaki, kapcsolatnak indult, de nem úgy alakult, szexkapcsolat lenne de sose jó neki, fáradt, most más programja van, albérletben lakik egyedül de kb sose akar hazavinni, oldjuk meg 5 perc alatt a kocsiban.


2017. szept. 9. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Privát üzenetek 3..2..1.. mindjárt lesz annyi jelentkező, hogy nem tudsz választani se
2017. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha diszkrécióra vágysz, akkor valami netes fórumon?

Amúgy meg tinder :D

2017. szept. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Baráti körből egy havert vagy munkatársat, esetleg ahol laksz ott is vannak férfiak.
2017. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a Tinderen ismerkedtem meg egy pasival majdnem egy évig csak szexelni jártunk össze. Amikor csak tudtunk és volt időnk.
2017. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem írtad hogy hol laksz, ill. hogy milyen korosztályból.

Én is ilyen hölgyet keresek, 40/F, Bp.

2017. szept. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerető, szexpartnerkereső oldalakon. Bár nekem még sosem sikerült hosszútávú partnert találni. A férfiak mindig eltűnnek, nincs idejük stb.
2017. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Ne nézzetek ribinek... Én középiskolában klarinétoztam, mindig is a zenészek érdekeltek. Diploma után, munka mellett beléptem egy városi fúvószenekarba. Heti egy próba, fellépésekre busszal járunk, nyáron egy hetes tábor... Két kapcsolatom volt eddig. Csak szex... Plusz az idő amit a próbák szünetében és a próbák után együtt töltünk.


Nekem ez vált be. Kényelmes, nincs kötöttség, kiszámítható...


Ha van valami hobbid járj társaságba. Összejönni valakivel igazán nem nehéz. :) 27L

2017. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem láttam az amerikai pitét, köszönöm... :P Mindenki ezzel jön. :) (7-es voltam.)
2017. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ferfikent se egyszerubb hidd el. En szeretot keresek diszkret megoldasokkal, de mire odakerul a dolog, ugyanez a helyzet a nokkel is mint amit te irtal.

40f

2017. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nálam, haha.
2017. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!