Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kizárólag szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kizárólag szexpartnert találni, aki nem prostituált? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Aki olyan f.buddy. akivel összehaverkodok esetleg, mert mindketten szeretjük a történelmet vagy a paprikáskrumplit, de nem párkapcsolatosdizunk meg ilyenek? Hogy tudom megvizsgálni az embereket, ki vevő az ilyenre? Vagy van módja egyszerűen szabadon szexelő de nem nemibeteg emberek.közé kerülni?


Én nekem a szexualitás akadály. Gondolj bele, mennyi időt tanulhattam, kutathattam, olvashattam volna, ha nem barátnőztem volna, meg önkielégítettem volna eddig.... Egy jót akarok szeretkezni, egy jó intelligenset, aztán mennék valami hasznosabbat csinálni.

18/F



2017. aug. 26. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha jól nézel ki és jó fej vagy... Különben felejtős.
2017. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Ha van elég pénzed...
2017. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi van a hippikkel a Hair-ből akik a szabad szexet hirdetik és összevissza dugnak? Magyarországon a 21. Században nincsenek olyanok? Meg aids tesztezem.őket és becsatlakozok. :D
2017. aug. 26. 00:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen.
2017. aug. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van... Csak nem kerülsz a látóterükbe.
2017. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Nincs autód, nincs pénzed, jól sem nézel ki? A plázarihéknek pedig ez kell. Ha értelmes lány is megfelelne, ahhoz kell egy apróság, amit egyéniségnek hívnak.
2017. aug. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezni csak azzal lehet akit szeretsz a többi csak dugás.
2017. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

"Egy jót akarok szeretkezni, egy jó intelligenset, aztán mennék valami hasznosabbat csinálni."


Tuti! Ezt kiírom a félszbúkomra.

2017. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, bár nem ez a megszokott. Ehhez kell nem kevés intelligencia is mindkét fél részéről! Pl meg kell tudni beszélni ezt a dolgot, hogy egyik fél se várjon ennél többet, így nem tesszük tönkre sem a másikat, sem magunkat. Egyszerűen ismerkedni kell és lehet ilyen nőt találni.
2017. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Kis takony vagy még!
2017. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!