Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is van párhuzamosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van párhuzamosan több szexkapcsolata? Nincs féltékenység? L

Figyelt kérdés
Arról van szó igazából hogy van egy szexkapcsolatom és egészen addig jól működött amíg a srácnak nem lett mellette még egy szexkapcsolata. Szval most ketten vagyunk akiket dug. Nekem csak ő van. Mondtam neki már az elején hogy az nem zavar ha mással is egyéjszakázik. De aki most van, vele ugyan azt csinálja mint velem, vagyis hogy rendszeresen összejárnak, nem csak egy alkalom volt. Ráadásul sokat beszél is vele, talán programokat is szerveznek együtt. Így meg nekem kezd kellemetlen lenni a helyzet. Kezdek féltékeny lenni és egyre rosszabbul érezni magam. Kicsit megalázó is ez a felállás. Más is így csinálja hogy párhuzamosan több szexkapcsolatot tart fent? Ha igen, nálatok nincs féltékenység?

2017. szept. 9. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit megalázó??? Szerintem nagyon! Szállj ki.
2017. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
tartottam 2-3 nőt párhuzamosan, annak ellenére h van közös program meg ez-az ez csakis arról szól h kötetlenül élvezzük egymást.
2017. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom ezt minek kell szétbeszélni egymás között

Mindig azzal kell dugni aki épp szabad mivel annyi tartozik rá

2017. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én jöttem rá mikor először lefeküdt a lánnyal. Amúgy egy nagyon jó kapcsolat van közöttünk, úgyis mondhatnám hogy barátság extrákkal. Mert sokat beszélünk, programra is megyünk együtt (bulizni, strandolni, filmet nézni...ilyesmi) Ha el akarná titkolni a másik lányt folyton hazudnia kellene nekem, azt meg ő nem akarja, így inkább megbeszéltük a dolgot. Csak lehet naiv voltam mert azt hittem rendszeresen nem fog mással lefeküdni, max ritkán 1-1 alkalom becsúszik. 1 éjszaka valaki mással még nem zavart volna. De ez nekem fura hogy egy ugyan ilyen kapcsolatot alakít ki a másik lánnyal is mint velem.
2017. szept. 9. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Aki nem képes rá, az ne legyen szexkapcsolatban. És nyilván te nem vagy alkalmas rá. Eddig nyilván azt hitted, hisz nem volt más, de a szexkapcsolat valójában erről szól, hogy bárkivel együtt lehet bárki úgy, hogy a másiknak nincs joga féltékenynek lenni. Nyilván van, aki ettől függetlenül nem szexel másokkal, de van, aki igen. És ha a másik fél ettől féltékenységet érez, akkor bizony az a fél nem tudja ezt már kezelni és jobb, ha kilép belőle. Vagy tanuld meg kezelni. És persze, ettől eshet rosszul, de ha belegondolsz, akkor valójában nincs "jogod" így érezni, hisz nem ígért neked hűséget. Ha így lenne, akkor nem csak szexelni járnátok össze, meg barátok lennétek, hanem rendes párkapcsolatban lennétek.
2017. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Szingliként igen volt.

Egyik BP-n másik Kecskeméten

Tudtak egymàsról

Nem voltak féltékenyek.

Olyan is volt hogy délelőtt egyikkel este a másikkal

23 N

2017. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Nézd a szexkapcsolat NEM kötött mindenki azzal szexel akivel akar a másikon kívűl is.

Azért érzed így mert szerintem Te belezúgtál a Pasiba.

23 N

2017. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a rekord 4 lány volt egy időben, mindegyikük tudta, hogy van más is, de probléma nem volt belőle, hisz szex kapcsolat. Sosem kérdeztem őket konkrétan, de azért azzal is tisztában voltam, hogy valszeg én se az egyetlen pasi vagyok náluk.
2017. szept. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

A szexkapcsolat érzelmi koldusok gyülekezete. Senki sem akar adni, csak kapni. Senki sem akar kötöttséget, felelősséget vállalni, csak a jót akarja lefölözni. Aztán csodálkozik, ha fizetnie kell.


Várom az ilyenkor szokásos 0%-ot.

2017. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz!
2017. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!