Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki el tudná mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná mondani részletesen, hogy milyen érzés p. nába élvezni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Ezt érezni kell,át kell élni,nem lehet szavakkal leírni.

Olyan mintha azt kérném tőled,hogy írd le nekem,hogy milyen érzés,amikor a kedvenc ételedet eheted.

2017. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
b.szott jó :D ahogyan szájba is
2017. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már olyan rég csináltam, hogy elfelejtettem milyen érzés! :D
2017. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meleg ,szűk és nedves helyre lövelsz és nem kell ki kapni.

Legalábbis ezt mondják a pasik

2017. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó mint minden addig amit a nővel csinálsz.
2017. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fincsi. Felszabadito, hogy nem kell visszatartani, odafigyelni, hogy ne menj el benne, stb. Hanem atadod magad es elmesz benne. Meleg van odabent, bar ezt akkor erzed, amikor berakod a jo nedves nuniba. Az nagyon jo amikor eloszor berakod. Legalabbis nekem nagyon bejon, raadasul asszony hamar nedvesedik, nem kell fel oran at kurdlizni ot, hogy felizguljon.


Szoval jo elmenni benne, plane amikor tovig benyomod neki kozben, tenyleg egyfajta egyseg allapot erzes, nem tudom leirni nagyon, mint ahogy az elso valaszolo is irta, at kell elni.

2017. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megelégedéssel tölt el,hogy beleélvezhettél,egy lucskos,szűk,meleg helyre,ha lázas akkor jobban érzed a meleget,ha ő is elélvez,az még külön jó érzés,mert olyan,mintha egy kéz még szorongatná belülről és szívná valaki
2017. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!