Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ti szeretitek/bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti szeretitek/bejön nektek ha egy fiú el tudja mondani nektek hogy mit érez irántatok? Cukinak tartjátok? :D Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki ne szeretne:))) en legalabb is nagyon :D
2016. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Persze:D
2016. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez kérdés? :) Ne legyen kérdés, szeretjük. Én biztosan.
2016. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Linó03 ***** válasza:
Én szeretem. De nem azért mert cuki, hanem mert jólesik. És szerintem valahol az érettséget is jelöli, hogy el tudja-e mondani, mert nem mindenki képes rá. Persze, valaki pár szóban, valaki ódát ír, de lényeg, hogy veszi a "fáradtságot" és elmondja :)
2016. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De akkor is szeretitek, ha ti nem éreztek iránta semmit?
2016. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem cuki, hanem jóleső érzés, ahogy már előttem is írták. Szóval igen, nagyon szeretjük a legtöbben. :) És tényleg kellő érettségre és érzelmi intelligenciára utal, csak nagyon sokan sajnos tényleg nem képesek ennek "eleget tenni".


Ami pedig azt a kérdést illeti, hogy akkor is szeretjük-e, ha mi semmit nem érzünk az adott srác/férfi iránt: Csak a magam nevében tudok erről nyilatkozni, nálam ambivalens ebben az esetben. Egyrészt jól esik, és sokra értékelem az őszinteséget, a gesztust, másrészt viszont kicsit kellemetlen is, mivel én nem tudom viszonozni az érzést.

2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Úgyis rá van az emberre írva minden, ilyen helyzetben is, de így is jobb, ha elmondja, nem veszít vele semmit. Inkább, mint a néma sündörgés hónapokig.

2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon!!!


Az exem a tipikus székely mondás szerint "majd szólok ha másként lesz" sosem mondta...


a mostani párommal naponta sokszor mondjuk egymásnak több mint 2 éve, én is ő is igényli nagyon, változatosan persze....nekünk ez mindig fontos marad.

és már túl vagyunk a 4x-en :-)

2016. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Mármint hogy szeretem-e, ha egy férfi érzelmileg érett, és tisztában van magával, egyenes és nem bohóckodik és ki tudja fejezni az érzelmeit és gondolatait? Ez elég alap dolog szerintem felnőtt kategóriában :D
2016. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy bejön, hanem kifejezetten elvárás nálam.
2016. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!