Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy egy negyvenes pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PZS77 kérdése:

Az hogy egy negyvenes pasi a jóval fiatalabb / huszon éves, max 30/ lányokhoz vonzóik 1. / kapuzárási pánik 2. / normális 3. / beteges ?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Normális. A fiatal ringyók a legszebbek.
2017. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem kapuzárási pánik.
2017. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ milyen szemszögből nézzük.

Neki normális.

A csaj barátai szerint kapuzárási pánik.

A felesége szerint (ha megtudja) beteges.


Egyébként a 30-as nők már illenek is egy 40-es férfihoz. De a 20 éves az tényleg fele a 40-nek.

2017. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
szerintem csak félelem hogy elveszti az erejét és igy probálja lenyomni a lány korabeli fiukat
2017. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet mind a három opció.
2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

ha logikusan nézzük akkor 15 évesen is úgy láttam hogy a 20 körüli csajok voltak a legszebbek és 40 évesen is úgy látom,hogy nekik van a legjobb testük.

szóval nem látok benne semmi betegeset,ha egyszer ebben az életkorban a legszebb a női test,akkor logikus hogy azt dugnám meg a legszívesebben.

2017. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elnézést hogy igy fogalmazok de visszamaradott vagy hatos? a test 1000 dolgot hordoz magában és a kinézet az árulkodik valamit tehát azt mondja hogy 20 éves vagyok 20 éves vagyok mentálisan 20 éves érzelmileg tegyük fel legyen x egy 30 éves legyen mondjuk z betű a kérdés hogy miből mennyi vagy az hogy valaki az évek mulásával is csak azt képes látni amit évekkel előtte az annyit mond hogy nem fogadja el a sajátkorcsoportja de miért? 40 éves számodra kevésbé vonzó mint egy 20 éves 40 évesen erről mit mond egy 40 éves nő?
2017. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem az hogy mindenkinek meg van szabva hogy kihez mennyi idős pár való az csak társadalmi elvárás. Biológiai értelemben kompatibilis egy 40 és egy 20 éves és vonzódhatnak is egymáshoz.

Egy példa hogy fél évszázada még a családból is kikergették az olyan lányt aki házasságon kívül teherbe esett és az ismerősei is elmondták mindenféle k...ának. Most meg teljesen általános hogy csak élettársi kapcsolatban születnek a gyerekek.

Néhány évtized múlva lehet hogy ugyanígy teljesen elfogadott lesz az ilyen nagyobb korkülönbség. Az emberek egyre több ideig maradnak fittek fiatalosak és tovább is élnek ezért már 20 év nem fog számítani.

Korábbi évszázadokban is volt olyan hogy maguk a szülők adták a nagyon fiatal lányukat egy idősebb férfihez hogy biztosítsák számára a biztonságot minden szempontból. Persze azok kényszerházasságok voltak de ha ma két szabad ember szabadon úgy dönt hogy őket nem érdeklik a társadalmi elvárások és az életükbe belekotyogó kívülállók kéretlen véleményei akkor miért ne lehetnének együtt?

2017. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miert, a MILF tema mennyire elfogadott? Akkor most minden ilyen fiu/ferfi anyakomplexusos, akiknek bejonnek az idosebb nok? Nem hinnem.


Lehet azert jon be neki ez a korosztaly, mert egyszeru celpont. Nincs gyerek, nem keresik a nagy ot, nem feltetlenul vannak hosszutavu celok. Ha a ferfi meg mar letett 1-2 dolgot az asztalra, akkor meg tuti parti azoknal a noknel, akiknek fontos az, hogy a ferfinak legyen sajat lakasa, autoja, stb.


De egy egyedulallo 40es not megkornyekezni nem annyira konnyu, plane, ha gyerek is van. Csak nezz fel egy tarskereso oldalra, hogy mit szeretne ma egy 40 koruli no.


Ha laza kapcsolatot keres, vagy csak alkalmi valamit, akkor teljesen ertheto, hogy ott keresi, ahol konnyen talal, nem ott, ahol 2 oldalas litaniaval indit a no.


Teljesen normalisnak tartom, hogy az adott illeto, legyen no vagy ferfi, kiprobalja mas korosztalyu szemelyekkel, folfele is, meg lefele is.


Semmi kivetni valot nem latok a temaban, es kulonben is, felnott nokrol beszelunk, azert egy 30 eves no tudja mar eldonteni, hogy mire van szuksege, nem kislany.


Amugy erdekes, hogy altalaban a ferfiak vannak birizgalva a korkulonbseggel, ha idosebb a no, akkor anyakomplexus, ha fiatalabb joval, akkor meg liliomtipro.


Pedig a nok kozott is sok van, akik a naluk fiatalabb ferfiakra buknak, nekem is volt reszem ilyen elmenyben, hogy nalam idosebb novel voltam egyutt alkalmilag is, meg parkapcsolatilag is. Erdekes tapasztalat. Nalam az alakult ki, hogy szexre nagyon jo parti az idosebb korosztaly (bar nezopont kerdese kinel mi az idosebb), viszont parkapcsolat teren nalam nem jon be. Ott mar kijon a korkulonbseg, generacios kulonbsegek, kulonbozo ertekrendszerek, stb. Plane ha gyerek is van, azert egy korodbeli sraccal lannyal bratyizni, mint a parod gyereke, hat nem tudom... :D


Szoval ja, normalis dolog.

2017. szept. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

7es nem tudom mit mond a 40es nő mert 28tól idősebb csajom soha nem volt.

és te tűnsz egy kicsit visszamaradottnak,mert összehasonlítasz egy 20 meg egy 40 évest.

sima biológia,hogy miért vonzóbb a 20 éves,az illata is egészen más.

meg eleve minek kevered ide a mentális témát?

az ki fenét érdekel?

kívánatos testekről van szó.

2017. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!