Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek, nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, nektek mi a véleményetek férfiaknál a meghagyott hónaljszőrzetről?

Figyelt kérdés
Éveken át leszedtem, egy ideje nem, és egész egyszerűen természetesebbnek tartom most már ezt az állapotot.
2017. szept. 10. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem volt soha elvárás, hogy a férfi szőrtelenítsen, de előnyösnek tartom ha szőrteleníti a hónalját és az intim területet. De nem zavar, ha valaki meghagyja.

Viszont hiába tűnik természetesnek, ha izzadós típus vagy, akkor kevésbé izzadsz, ha nincs ott szőr. De ha szerencsés típus vagy és nem vagy izzadós, akkor gyakorlatilag neked mindegy.

2017. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Ha van van,ha nincs akkor nincs. A férfi szíve joga eldönteni. Ha meghagyja akkor is szeretni fogom. (Hozzáteszem én nem is vagyok a csupasz-csiga mániások táborában)
2017. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
#2 te is szőrmókos vagy?
2017. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! A higiéniára természetesen figyelek. De érdekes módon azt figyeltem meg, hogy jobb az illatom így.
2017. szept. 10. 17:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de felejtsd el nyáron a stift izzadásgátlót, mert nem túl gusztusosak a szőrőn megtapadó fehér darabkák.
2017. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem...
2017. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem undorito. De ez az en velemenyem.
2017. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Engem taszít, szerencsére sose volt olyan párom, aki erre nem adott volna.
2017. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Segítőké(s)z ***** válasza:

én nem vagyok hónalj-szőr párti, de a párom sosem szőrtelenítette, úgyhogy meg sem említettem, hogy én nem vagyok oda érte.

szeretem, így elfogadom, amilyen

2017. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én detto igy vagyok vele. Mindig leborotváltam. De már 2 éve csak géppel szedem le, ami kb 1-2 milisre leszedi. 1 ma 2 hetente mindig leszedem. De borotválkozni már nincs kedvem ott. Irritál, viszket utána, benol a szor. Igy sokkal egyszerubb számomra.

26F

2017. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!