Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző a férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a férfiaknál, hogy bevállalják azt, hogy tanítgassanak egy szűz lányt? Ha pedig úgy van abból akár kapcsolat is legyen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Imádnám :) 22F
2017. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus a lány, akkor simán.

Ha lelkes akkor én is bevállalnám..

2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Minden férfiban ott lappang a pedagógus, egy szűz lány/nő rendszerint felszínre hozza ezeket a hajlamokat. Akár kapcsolat is lehet a tanítgatásból.
2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanítgatni rendben....
2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfire jellemző. :)
2017. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

pár hónapot elrabolt az életemből egy önző szűz lány :D

ha megfelelő a mentalitása és érett is arra, hogy megérje vele foglalkozni akár komoly szinten, max akkor vállalnám be, éretlen kislányokkal akik csak magukra gondolnak nem fogok többet foglalkozni

2017. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most kapsz majd egy rakás privátot, hogy ők figyelmes férfiak, akik szívesen megtanítanak erre-arra. Néhányan felbuzdulva a kérdésen, a farkukról fognak képet küldeni, hogy "Ezzel tanítgatnálak, nem bánod majd meg.", másoknak szintén felcsillan a szemük, de realizálják, hogy a kérdező valójában egy borsod megyei, 50 éves, kantáros farmeros, zokni-szandál kombós vízórás.
2017. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jellemző. :)
2017. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért forditod meg a dolgokat. Szerintem az a normális ha kialakul egy kapcsolat és ha oda jut akkor szivesen "tanitgatja".
2017. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Micsoda áldozat vállalás, ezt nevezem.


Csak nehogy kiderüljön, hogy a tanárbácsi csak egy pózt ismer és abban is csak 2 percig tart ki, szegény diáklány meg ott térdel tátott szájjal szomjazva a tudásra aztán örülhet, ha ki tud facsarni pár csepp nedűt a felmosórongyból.

2017. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!