Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért alakulhatott az ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakulhatott az ki bennem, hogy jobban szeretek sz. Pni, mintha kinyalnak? Lehet azért is, mert kevésbé szeretem magam? 22L

Figyelt kérdés
Nyaláskor mindig elélvezek.

2017. szept. 10. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

miért szereted magad kevésbé?

gondolom elélvezni te is szeretsz, viszont jó pont, hogy nem vagy önző

2017. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, én is jobban szeretem a lányokat kényeztetni, cirógatni. A saját kielégülésem valahogy nem annyira fontos.
2017. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
52%

talán szégyelled a puncid,magad,orgazmusod

franciázz!

2017. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
én inkább nyalni és szopni szeretek F
2017. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem, jobban szeretsz adni, mint kapni. A mondás úgy hangzik: jobb adni, mint kapni.


A másik oldala, hogy nedves leszel, amikor fellációt végzel, élvezed ahogy csúpa lucsok leszel, élvezed a párod örömét.

(Egyébként nekem az a gyanúm, tipukus szivatós kérdés, úgymond privátot akaró kérdés, amit talán nem is egy lány tett fel.-Ne legyen igazam!)


Az biztos sok péniszt szopiztál, s fiatalon kezdted, 15-16 évesen.

2017. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Miert rossz ha kinyalnak és elélvezel?

A 69 -es póz pont neked való!

2017. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Gondolom jobban szeretsz örömet okozni a másiknak, vagy esetleg gátlásos vagy. Én is van amit jobban szeretek csinálni a lánynak mintha engem kényeztetne.
2017. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretsz behodolni.

Gondolom szereted azt is ha mélytorkoztatnak ugye?

2017. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretek nyalni, mint ha engem szopnak. Te nem vagy szégyellős kicsit? Én imádom a nyelvemmel csúcsra juttatni a hölygyeket, az én legnagyobb örömömre is.

28F

2017. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a másikat orálisan kényeztetni, mintha ő tenné ezt velem. Valamiért sokkal jobban is élvezem és szeretek gyönyört adni a férfiaknak. Bár sajnos nincs párom, ezért csak futó kalandokban élem ki magam. 23L
2017. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!