Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni ha kinyalnak? 21/l

Figyelt kérdés
2017. márc. 21. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert vagy te sem ismered a testedet, vagy ismered, de mulya vagy szólni a srácnak, hogy hogyan esne jól, mert nem akarod megbántani.
2017. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden ideális? Idő, kedved,vágyad, zavartalanság? Személy?
2017. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán nem tudsz teljes mértékben feloldódni és feszengsz valami miatt ami nem hagy az élvezetre koncentrálni.
2017. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán nem elég élvezetesen csinálja a partnered, vagy nem tudsz eléggé ráhangolódni.

Masztitól elélvezel?

2017. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a parter nem jól csinálja, azért a p.na nyalás is egy külön művészet, mint ahogy nálatok a szopás. Sokan szopni se tudnak, míg sok férfi nem tudja használni a nyelvét. Próbáld ki mással is hátha ő jobban csinálja vagy kérd meg a barátod, hogy hogyan csinálja neked, hogy jó legyen.
2017. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szereti a nyalást

És ha dugnak, azt élvezed?

2017. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok,de én tudom magamról,hogy azért nem,mert erősebb inger kell nekem,mint amit egy nyelv tud adni.Ha a párom kézzel csinálja,minden további nélkül megy.Talán neked is erősebb ingerre lenne szükséged.
2017. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert velem még nem próbáltad :):) 24/F
2017. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a technikával van gond. Eleinte nekem is csak hüvelyi úton ment a párommal, de én jeleztem neki, hogy mi esne jól nyalás közben. Problem solved.
2017. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is segíthetek :-P

23L

2017. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!