Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire befojásolja a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befojásolja a pasik teljesítményeét, az, hogy fáradtak?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel kavarok és hihetetlen jó volt vele a szex első alkalommal, aztán következő két-három is de már nem annyira mint először...

Legutóbb mikor együtt voltunk már nem is tudtunk második menetet csinálni, bár előtte reggel futottunk a barátokkal 16km-t meg társasoztunk egész nap...lehet, hogy csak azért volt bénázás mert fáradt volt?

Vagy igazából az első csak az újdonság varázsa miatt volt annyira hihetetlenül jó és már nem is lesz olyan...?

19l 26f



2017. szept. 11. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amőbáztatok is?
2017. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Azok a kulcsszavak gyerekeeek ki tett magáért :-D
2017. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire. Ha nagyon akkor pl a párom olyankor használhatatlan minden szempontból
2017. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pont azért akartunk friends with benefitsek lenni mert olyan hihetetlenül jó volt először...

most meg az első menet után nem is állt fel neki rendesen, pedig tudom róla, hogy iszonyat szexinek tart és folyton rólam fantáziál stb.. szóval nem azzal van a gond h nem vagyok számára elég izgató

2017. szept. 11. 20:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fáradtság is lehet befolyásoló vagy hogy előtte kiverte magának vagy sem. Az is lehet hogy elvesztetted az újdonság varázsát. Megkapott és már nem vagy annyira kívánatos számára, mint a tiltott gyümölcs.

DE emiatt ne érezd magad kevesebbnek a fiúk így vannak összerakva, a tervező asztalon maradt pár alkatrész :D

2017. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez egyénfüggő,én focizok és meccs vagy edzések után szeretek legjobban szexelni,persze másnap hulla fáradt vagyok.Barátnőm megjegyezte már,hogy akkor a legjobb a szex.:)Persze van akire másképpen hat a fáradság.
2017. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Folyton rólad fantáziál az nem lehet h többet érez mint friends with benefits?!

Egyébként a fáradtság miatt simán lehet,az én barátom se teszi oda magát olyankor ha nagyon fáradt

2017. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kémia, mindig jó a szex. Fáradtan meg amúgy sem szexelsz, szerintem.
2017. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hatos ebben nincs semmi meglepő, mert a sport, a mozgás javítja a vérkeringést, ezáltal pozitívan hat a potenciára. De ha valaki napi 12 órában 3 műszakban állómunkát végez, neki simàn lehet hogy utána nem áll fel.
2017. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon számít.


De a pasiknál az nem egy probléma, hogy egyszer élvez el.

2017. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!