Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges, hogy bár már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy bár már régóta nagyon vágyom egy barátnőre a szex gondolatától mégis valamilyen furcsa értelemben "undorodom"?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok, sosem volt még senkim és ezen már nagyon ideje lenne változtatnom. Nagyon durván szomorú vagyok miatta nap mint nap :( Olvasgatom itt a kérdéseket és valamiért ha elképzelem, hogy én ilyesmit tennék valakivel az elején mindig izgató, de minél jobban beleélem magam fejben annál jobban elbizonytalanít majd van amikor taszít is. Mintha picit undorító lenne ez a szexualitás téma meg a szaporodási mechanizmus meg minden ... valahogy ...


Úgy érzem ez nekem élőben nem menne senkivel, mégis vannak dolgok amik izgatnak. Azt kétlem, hogy éretlen lennék hozzá szellemileg vagy lelkileg, testileg pedig már semmiképpen sem ... rég meg kellett volna dolgoknak történnie mégsem mentek.


Van más is hasonlóan ezzel?



2017. szept. 13. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ráadásul még kárt is akarsz tenni magadban.


Ha nem akarod senki nem fog tudni segíteni rajtad.

2017. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! én is hasonlóképp vagyok, mint te, bár én nem nevezném undornak, csak olyan szomorúságot érzek, mert úgy gondolom, hogy nem lesz senki, akivel végre lehetne valami.
2017. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az ember szeret valakit akkor elsősorban nem a szexualitásra orientálódik. Mindenki adni akar a másiknak örömet, és nem elsősorban kapni. Ettől szép az egész. Maga a testiség érzelmektől lecsupaszítva nagyon visszatetsző tud lenni. Nem kell begurnyadni önmagadba. Ismerkedj, barátkozz, akivel kölcsönösen megszeretitek egymást, könnyedén fog ez a borús gondolat elröppenni!
2017. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!