Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon furcsa álmom....

Volt egy nagyon furcsa álmom. Lehetséges, hogy megálmodtam az egyik ismerősöm halálát?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy valaki megölt de az most nem lényeges, mert utána miután meghaltam úgymond szellem lettem és apukáméknál(meg a mostohanyukámnál) és szellemként találkoztam egy másik szellemmel aki a mostohanyukám anyukája volt. Arról beszélt,hogy már ő is meghalt, és milyen halottnak lenni.

Sajnos amikor ezt álmodtam ő már rákos volt. Pár nap múlva mentem valóban az apukámékhoz és közölték velem, a halálhírét. Lehetséges, hogy kapcsolódik az álmom ehhez, vagy csak a tudatalattim sejtette, hogy meg fog halni?



2017. jún. 13. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

több rétű értelmezése van az álmodnak.

ebben az esetben sok igaz állítást lehet tenni.

2017. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha bármelyik rokonod, ismerősöd, vagy ismeretlen haláláról álmodsz, biztos lehetsz benne, hogy 'jósló álom', tehát be fog következni.

...Csupán idő kérdése...

.

Tudtad, hogy gyógyíthatatlan beteg, foglalkoztatott ébrenléted alatt, nem csoda, hogy álmodban is előjött.

2017. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!