Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan/mivel tudom elerni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel tudom elerni, hogy tovabb birjam a szexet? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Februar ota nem voltam lannyal,de most itt lesz az alkalom es erdekelne,hogy hogyan birhatom tovabb,nem akarok 2perc alatt eltuzelni...valaszolat elore is koszonom

2017. szept. 14. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Verd ki közvetlen előtte.

Mondjuk én már előtte 3-4 nappal elkezdeném, első nap csak egyszer, második nap már kétszer, úgy 10-12 óránként, harmadik nap meg akár 3-szor is kiverni, 8-10 óránként.

Na meg közvetlen előtte is.

2017. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na es sokszoros az idotartam,amit kibirsz?😃

Csak az elejen hasznaljam ezt vagy kesobb is??

2017. szept. 14. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én ha hosszú ideje nem dugtam, akkor már a behatolástól is képes vagyok elélvezni, tehát ha kiverem és utána már 15 percig is bírom, akkor sokszoros szerintem :D

Egyébként ha valakinek rendszeres a nemi élete, akkor idővel már nincs erre a trükkre szükség, velem is így volt ez anno.

Most már egy ideje sajnos trükkre sincs szükség. :(

2017. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget😃😇 hat remelem,hogy majd nalam is bevalik
2017. szept. 14. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél hosszabb előjátékkal első sorban. Ez neki is jó lesz. A tempó golyamatos kontroljával. Ha közel vagy lassíts, vagy hagyd abba és inkább ujjazd, nyald, vagy akármi. Ha nem akarod abbahagyni akkor gondolj teljesen semleges jelentéktelen dolgokra, vagy mantrázz magadban valami tök oda nem illő mondatot, esetleg fókuszálj valami tárgyra a szobában (függöny, konnektor pl.).
2017. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dapoxetine-nel, ami egy olyan hatóanyag, ami késlelteti az orgazmust, ezáltal tovább bírod. Ez van s Super Kamagrában is.
2017. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!