Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek gáz ha vonzódom a ronda lányokhoz?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán hangzik de az a álmom hogy lefeküdjek egy nagyon csúnya fogatlan ráncos szörös hónaljú szörös nemiszervű igénytelen lánnyal akinek retkes repedezett a talpa lógos kicsik a mellei a feneke pedig fonnyat.

Nekem nem az a álmom hogy egy gyönyörű kényes finnyás szőke fiatal pláza cicával feküdjek le mint a pasik többségének hanem pont az ellenkezője.



2017. szept. 15. 06:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
provokativ, kamu kerdes...elletelenek mindenhol -.-
2017. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Undorito

Mivel Te is tudod hogy csak a Szánom érzet miatt fektetted mdg Őket

Aljas dolog

2017. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es nem igaz nem kamu kérdés tényleg vonzódom hozzájuk én ilyen mindegy csak nő legyen típusú fiú vagyok.
2017. szept. 15. 07:08
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Sírok xDDD
2017. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van egy jó hírem: péntek van. Akármelyik kocsmában akad egy Marika néni, aki örülne neked :D Váltsd valóra az álmaid!
2017. szept. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Istenem....
2017. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem unatkozhatsz, hogy ilyen kamu kérdést kiírj.
2017. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondásos a kérdésed. Ha vonzódsz akkor nem találod rondának az adott hölgyet...
2017. szept. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mások meg a lovakra gerjednek... Azoknál nem vagy rosszabb, ne aggódj!
2017. szept. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van valamk fétise. Nekem például a duci kövér lányok. De csak szexualitás terén, parkapcsolatban nem őket kerestem mindig is normál alkatú volt. Amúgy megvan a fillingje a párnázott puncinak. Szóval ha vonzódsz barmihez ne seperd a szőnyeg alá. Próbald ki :) 24F
2017. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!