Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen a szexuális beállítotts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexuális beállítottságom, ha testileg a fiúkhoz vonzódom, de a lányokhoz csak lelkileg, azaz csak a személyiségükbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hezitálószexuális. Vagyis szerintem még nem tudod mit akarsz. Idővel majd elválik.
2017. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Éretlen. A pubertás végére majd kinövöd
2017. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyeseknél szétválik a szexuális és érzelmi vonzalom. Ugyanugy hetero-, homo-, bi- és a- csak nem szexuális hanem romantikus.
2017. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Én tizenéves korom közepén/végén éreztem így amikor még nem tudtam elfogadni a homoszexualitásomat. Végül rájöttem, hogy a fiúk vonzanak minden szempontból és csak bebeszéltem magamnak, hogy a lányokba tudnék csak szerelmes lenni, mert azt akartam, hogy így legyen. Miután sikerült elfogadnom a szexualitásomat már beláttam azt is, hogy fiút akarok magam mellé párnak is. :)

Gondolom nem ezt akarod hallani, de szinte biztosra veszem, hogy te is meleg vagy.


21/F

2017. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Kevert orientáció. (De hivatalosan nincs erre egyezményesített szó, majd talán egyszer lesz.) A vonzalom több telejesen függetlenül működő tételből adódik össze, és te nem mindegyik szerint egyazon nemhez vonzódsz. És nyugi, nem vagy vele egyedül, nagyon sokan vannak még, akik ugyanígy működnek, és ennél még sokkal cifrább változatok is vannak... hajaj


Csak ez az a témakör, amit a többi "normálmeleg" nem hajlandó tudomásul venni. Nem elég, hogy bedugják a fejüket a homokba, még ki is oktatják az embert róla, hogy márpedig ilyen nincs. Nem, az ilyen nem fog elmúlni, 50 év múlva is lányba leszel szerelmes, és a formás fiúk után fogsz forgolódni az utcán. Ez van, ez ilyen. Ha egy személyben akarod megtalálni a kettőt, hát léteznek nagyon-nagyon lányos fiúk, akik érzelmileg is megindíthatnak benned valamit. Csak nagyon kevesen vannak, az olyanok viszont, mint te nincsenek ám olyan kevesen, és hamar elkapkodják előled mind. Ráadásul most az az erősen sugallt melegdivat, hogy az a jópasi, aki jó férfias, minél férfiasabb annál menőbb, minél lányosabb annál szarabb (((beleverném a fejüket valamibe, aki ezt kitalálta))) és ennek köszönhetően még az a nagyon kevés lányos fiú is úgy el lett torzítva (mert próbálnak "megfelelni"), hogy rossz rájuk nézni... már azoknak, akiknek a férfias megjelenéstől hánynivalójuk van. Ja igen, ez az a csoport, aki 20-30 éves korában se bírta meg eldönteni, hogy akkor ő most meleg-e vagy sem - persze, hogy nem tudja, mivel egyik sem igaz rá. Egyszer majd kiderül, hogy a társadalom jó 10%-árol van itt szó, és többen vannak, mint a "normálmelegek".

2017. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Tobb fajta vonzodas van, van szexualis, romantikus, platoi, esztetikai... legtobb embernek ezek erosen osszetartoznak. Valakinek nem. Heteroromantikus vagy biromantikus(attol fugg ferfihoz tudsz e romantikusan vonzodni) homoszexualis. De nem feltetlen kell magad ilyen konkretan kategorizalni.
2017. márc. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy és fiúkhoz csak testileg vonzódsz, lányokhoz meg csak lelkileg, akkor heteroromantikus homoszexuális vagy.


Ha fiú vagy és fiúkhoz testileg ÉS lelkileg is vonzódsz, a lányokhoz viszont csak lelkileg, akkor biromantikus homoszexuális vagy.

2017. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
JAJ NEKEM. én meg rájöttem én heteroesztétikus-romantikus-szexikus metrosexuális vagyok.
2018. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!