Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent a "kíváncsi hetero"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a "kíváncsi hetero"? Nem értem.

Figyelt kérdés
Számomra a hetero azt jelenti, hogy csak az ellenkező nemmel képes szexuális kapcsolatot létesíteni.A sajátjával még kíváncsiságból sem, ha mégis, az akkor már nekem nem hetero, hanem biszex hajlamú.
2017. szept. 16. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én kíváncsi hetero faszi vagyok, de csak az alábbi felállásokban:

-2 csaj és én

-3 csaj és én

-a világ összes szép nője és én

2017. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Aki nem meri bevallani, hogy biszex.
2017. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen,hogy kíváncsi,valóban.Ha én nem vágyom valamire,szexuálisan nem hoz izgalomba,akkor azon a kíváncsiság sem fog változtatni.Ellenkező esetben,homo-,vagy biszexuális beállítottságról beszélhetünk.
2017. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ėn mint kíváncsi hetero,kíváncsi vagyok rá,hogy mi az hogy kíváncsi hetero?😀😀😀
2017. szept. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, ne aggódj.

A kíváncsi heterók csak így védik az önértékelésüket

2017. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es pont ez érdekel engem is. :P
2017. szept. 16. 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Kėrdezô,akkor már ketten vagyunk akik kíváncsiak vagyunk;mint kíváncsi heterok,hogy mi az hogy kíváncsi hetero?😀😀😀
2017. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4 Megkaptad a választ,nincs kíváncsi.Csak bi vagy homo.
2017. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as,de jó,akkor már nemis vagyok olyan kíváncsi hetero,hogy ezt is tudom.😀😀😀
2017. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez ennél szerintem bonyolultabb:

Az emberek többsége (tapasztalato szerint) úgy fogja fel a szexuáli beállítottságot mint egy venn diagramot. Az egyik halmazba azok tartoznak akik csak az ellenkező nemhe vonzódnak: ők a heterok, a másikba azok akik csak a saját nemükhőz: ők a homoszexuálisok és van a két halmaz metszete: őket nevezzük biszexuálisoknak. Ha így nézzük nem létezik a "kiváncsi hetero", DE a helyzet az, hogy ez nem így műkődik (ott van pl. a Kinsey skála). A helyzet az , hogy minden ember más ilyen téren is: ami az egyik embernek "belefér" az a másik számára elfogadhatatlan... A "kíváncsi hetero", ha így vesszük olyan ember aki heteronak vallja magát viszont minimálisan érdekeli a saját neme, de nem eléggé ahoz, hogy bi-nek lehessen mondani ezért "kíváncsi heteronak" cimkézi magát.

Röviden a "kíváncdi hetero" létezik is meg nem is: attól függ hogy ki hogyan fogja fel a suexualitást és ameddig a "cimkés rendszer" működik lesznek akik ide sorolják be magukat. (Zárojelben megkérdezném, hogy milyért jó egyeseknek minden áron bekategorizálnijuk magukat valahova?)

2017. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!