Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nehezen engedem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen engedem el magam petting/szexközben, ezért nincs orgazmusom. Mit tehetek? 18L

Figyelt kérdés

Egy év után is nehezen engedem el magam. Nagyon kívánom a barátommal az együttléteket, felizgat rendesen, ügyes is, de közben nem tudom kizárni a gondolataimat, ezért nagyon ritkán jön össze a csiklói orgazmus. Eddig talán 3x sikerült összesen, akkor is azért, mert annyira fáradt voltam, hogy semmire sem tudtam gondolni közben.


Mit kezdjek ezzel? Nem tudok ezen túllendülni. 18L


2017. szept. 16. 18:43
 1/6 RRR ***** válasza:
64%
próbáld meg félhomályban,sötétben
2017. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha ujjaz közben? Vagy dildó? A csikló orgazmus nekem sem megy magában.
2017. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előtte mindig nagyon fárasszad le az agyad...;-), de megteszi egy sör, vagy egy pohár finom vörösbor is....
2017. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
A pezsi engem ellazít, de úgy sem jött össze az orgi, de jobb érzés volt minden. :)
2017. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pl fejezd be?
2017. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Három ok lehet:

1. Nem vagy még elég érett lelkileg a szexhez. Egyszerűen időre van még szükséged.

2. Kiégtél, ahogy sokan a generációdból, akik túl korán, túl éretlenül kezdik a szexuális életet, és már semmi újdonságot, varázslatot, izgalmat nem tud hozni az életükbe. Túl hétköznapivá vált a szex. Ezen nem lehet segíteni.

3. Valami érzelmi probléma van a háttérben, ami lehet a pasiddal kapcsolatos vagy valami mással is.


Hogy mit kezdj vele? Leginkább semmit. Mert ha erőlteted, és azon görcsölsz, hogy elélvezz, akkor még rosszabb lesz. Felejtsd el az orgazmust és próbáld csak simán élvezni a partnered közelségét, szerelmét, illatát, érintését.

2017. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!