Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb, furcsább szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Itt az enyém kezdésnek: taliztunk a csajjal kb 5-6 órakor már lassan sötétedett, elég hamar egymásnak estünk de feljönni hozzánk nem tudtunk, hozzájuk se. Úgyhogy elmentünk egy parkosabb részre pár ember arra járt láthattak minket, elővette a farkam és leszopta ott több embertől nem messze :D nem érdekelte, hogy meglátják-e (én be voltam szarva rendesen xD) kb 2 perc alatt elmentem a szájába. Olyan 18 lehettem de ez megragadt a fejemben egy életre :D

2017. szept. 16. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony megujjazott.
2017. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
na és jó volt? mondjuk azt én is kipróbálnám...de semmi homo
2017. szept. 16. 20:15
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
dildó a fenekemen, amit le is szoptam utána :)
2017. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
ja és fiú vagyok, mielőtt kapnám a leveleket :D
2017. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szerintem így is fogod kapni :D otthon csináltad egyedül vagy valakivel? :D
2017. szept. 16. 20:17
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
anyukám meglátott amint kinyalom a barátnőjét,de nem szólt semmit,...csak egy fél év múlva
2017. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

K 15nm es jakuzzi és volt mellettünk egy másik pát. Swinger klubban többes, ne kérdezd hányan. Kocsiban úgy hogy vezet a pasi én szopom stb.


25N

2017. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmas fürdőhely öltözőboxában. Csak egy vékony fa lap választ el a jövő-menő emberektől és a szomszédos fülkéktől (alul a résen látod a lábakat), és teteje sincs.
2017. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A legfurcsább, vagy legkellemetlenebb az volt, hogy mivel még a szülői házban laktam, a párom kocsijában témázgattunk.

Egy eldugott, sötét Duna parti ficakba jártunk egy-egy pásztorórára.

Egy alkalommal, párom nadrágja nyitva, cerkája áll, mint a zászlórúd, én teljesen felhevülve, rémesen lucskos puncival, egyszercsak elemlámpa fénye jelent meg az ablakban.

Kopogás az üvegen, majd rendőrbácsi nyitja az ajtót, hogy okmányokat jött ellenőrizni, igazoljuk magunkat.....

2017. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Vákuumágyba zárva leszopva lenni.
2017. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!