Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legextrémebb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb, furcsább szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Itt az enyém kezdésnek: taliztunk a csajjal kb 5-6 órakor már lassan sötétedett, elég hamar egymásnak estünk de feljönni hozzánk nem tudtunk, hozzájuk se. Úgyhogy elmentünk egy parkosabb részre pár ember arra járt láthattak minket, elővette a farkam és leszopta ott több embertől nem messze :D nem érdekelte, hogy meglátják-e (én be voltam szarva rendesen xD) kb 2 perc alatt elmentem a szájába. Olyan 18 lehettem de ez megragadt a fejemben egy életre :D

2017. szept. 16. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Nekem kettő van, de nem igazán extrém. Az egyik az excsajommal volt. Nála éjszaka, ha a redőny is le van engedve, vak sötét van. Elkezdtünk szexelni hagyományos pózban, majd mondta, hogy lovagolni akar. Éreztem, hogy valami furább, és akkor szólt, hogy a fenekébe rakta át a farkam. Az volt az első anális szexem.

A másik sem nagy szám. Ki akartam próbálni, hogy milyen lehet kinyalni egy tőlem idősebb csajt vagy nőt, és már az első online randin megtörtént. Ahogy olvasgattam erre nagyon kevés esély van. Na, hát kb. nálam ennyi "fura" dolog volt...még... :)

2017. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi az a ficak?
2017. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
itt egy másik történet :D rosszalkodtunk a szobámban, elkezdett szopni csajom el is élveztem a hasamra, elkezdte lenyalogatni majd miután végzett akkor vettük észre, hogy nyitva volt az ablak és a szomszédban kb 5en szalonnát sütöttek, pont be lehet látni tőlük, végig nézték az egészet :D még jó hogy nem sokszor találkozok velük
2017. szept. 16. 20:36
 14/18 anonim ***** válasza:

A "ficak" szót még nagymamámtól vettem át.

A sufnit is hívták ficaknak, vagy egy eldugott sarkot.

Szó szerint pontosan nem tudnám megmondani.

2017. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy nimfomán lány, aki nem volt szép se arcra, se testre. De mindenkinek jó volt egy cumira, csak a "kutya" dugta meg.

Elkezdett cumizni, hát nagyon ügyetlen volt. Gondoltam, talán kényelmetlen neki abból a szögből, így a két combom közzé vezettem, de ő félreértett, és beleült. Gumit nem használtunk. Nekem újdonság volt, mert azzal a lánnyal, akivel jártam, mindig óvszerrel csináltuk.

Tehát nem ellenkeztem, jó tág volt a lány (vagy én voltam kicsi neki)

Az extrém benne az volt, hogy egy illető jelen volt, akit lecummantott, és végig a torkát köszörülte.

Nekem csak az járt a fejembe, hogy arra gondolhat, én milyen igénytelen vagyok, mert belétettem a farkam.

Végül, ennek hatására sokan megdugták, még a popsiját is, ő is.

Én indítottam el a "dugható juk" karrierjét.


Amikor épp nemb asztunk, megkérdeztem tőle, miért fekszik össze mindenkivel. Azt felelte: így akar fontos lenni, keressék mások.


Elég extrém volt a csaj?

2017. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
inkább picit sajnálatraméltó :D de jó történet
2017. szept. 16. 22:49
 17/18 anonim ***** válasza:
ficak = sarok
2017. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
64%

Együtt éltem egy atomszép 29 éves Nővel, én voltam 22.

Soha nem alkoholizáltunk, de ő háromhavonta egyszer munkából hazafelé bement a boltba és vett magának egy üveg Martinit és egy üveg pezsgőt, néha vörösbort, hazajött és egyedül megitta, úgy egy-másfél óra alatt.

Sztetek milyen mocskos-ordenáré szexelés volt ilyenkor ?

Minden lyukból jött minden belőle, brutál élmény.

A poén az, hogy itt sokan megbotránkoznak, hogy fúúúj de gusztustalan lehetett, ok, lehet hogy itt olvasva az, de olyannal, akivel imádjátok egymást, ilyet 3 havonta megélni, óriási élmény volt.

És ráadásul atomvékony, 175cm-es gyönyörű NŐ volt, ő tűsarkú-combfix-tanga combóban, simán beálltunk a zuhany alá, már amíg lábon tudott maradni :-) Utána már csak négykézláb csúszott mászott.

Egyszóval brutális élmény volt nekem.

2017. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!