Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mit élveztek a lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit élveztek a lábfétisben?

Figyelt kérdés
Nem büdi, nem undi nektek?
2017. szept. 16. 20:58
1 2
 11/16 háromlábúszék válasza:

Elzőző válaszom nem a 6. nak szól, hanem a Kedves 7-esnek

Elnézést!

2017. okt. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szép női lábak, főleg harisnyában, combfixben, szívesen simogatom, puszilgatom, de ilyen lábszag, ilyenek nem izgatnak, ez még szerintem nem lábfétis...
2017. okt. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

1) Lábfétis nem kizárólagosan a talpat jelenti. Combok, vádli, boka, lábfej. Ha mindez kiváltképp szép, formás, arányos, elegáns egy nőn, az ultra szexi és nőies. Nézd meg egy balettos lány lábát. Hát nem gyönyörű? Engem spec jobban beindít, mint a tőgyek. Egy nő finomsága, edzettsége, arányossága talán a legszembetűnőbben a lábain mutatkozik. Vajon mitől olyan szexi egy magassarkú? Aki nem érti, annak tessék ezen töprengeni egy kicsit.

2) Másrészt, a női dominancia feltétlen benne van, a hódolat a női szépség előtt. Letérdelni és megcsókolni egy gyönyörű női lábfejet, abban nem nehéz felismerni a behódolás jeleit. A talpnyalást már ne is említsem. Ez a fajta hódolat szerintem messze nem aberrált, ez a fajta szubmisszivitás inkább a NŐ imádatát jelenti. Hasonló szitu, ha letérdelsz egy csodaszép lány lábai elé (hátulról) és nyalod neki (a fenekét - is). Hihetetlen izgalmas szituáció. Persze mindez akkor a teljes, ha a láény is beizgul ettől, nem csak hagyja, hogy a srác ezt tegye (és közben minimum furcsán nézi, csak engedi, a kdevéért - az úgy nem annyira jó)


Aki ezt a fajta rajongást retartdáltságnak nevezi, az olyan szinten reménytelenül ostoba, hogy kár rá a szót fecsérelni.


38F

2017. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ramone ***** válasza:
Olyan jókat nevetek a kommenteken :D a magányos szinglik éves konferenciáján érzem magam mint megfigyelő :D amikor két ostoba egymást győzkődi az ostobaságról :D
2017. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha büdi. Meg azt is, ha a nő nagy (41+) lábmérettel rendelkezik. De sok fajta van belőlünk. Van, aki a kisebb lábakat szereti, van, aki a nagyobbat. Nem mindenki szereti a női lábszagot sem a fétisesek közül.


22/F

2017. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaj, olyan jót tudok rajtatok szórakozni.


Egy másik kérdésnél már leírtam, hogy durván lábfétisiszta vagyok. Imádom a formáját, a puhaságát, azt, hogy olyan nőies és imádom az illatát, főleg az ujjak között ahol megizzadt és finom.


Továbbá: imádom csókolgatni és kényeztetni, masszírozni. Nem csak a talpad szeretem, hanem az egészet elejétől végéig, általában a csókok eljutnak a combig és tovább is. :)


Sok partnerem volt aki vagy nem értette, hogy mit lehet ebben szeretni vagy undorítónak, taszítónak találta. Amikor először elárultam nekik (sosem én erőltettem rájuk, ők akarták tudni, hogy mi a "titkom") akkor hitetlenül és félve odaemelték a lábukat az orromhoz, hogy szagoljam meg és csókoljam meg és hogy ez nekem tényleg tetszik? Amikor látták, hogy azonnal felállt a farkam és teljesen rájuk kattantam kaján vigyor öntötte el az arcukat.


Iszonyatosan felszabadító érzés egy nő számára, hogy nem kell takargatnia valamit amit amúgy rejteni akar. Nem kell mindig lábat mosni egy napi munka után nejlonharisnyában, bőrcipőben, ellenkezőleg, a pasinak csak szólni kell és még ő hálás azért, hogy megmasszírozhatja a fáradt talpakat és meg is csókolhatja őket. Kb. olyan mintha nem kellene soha többet borotválnod magad, csak ez ugye nem olyan, mert ezt más nem látja rajtad és csak a pasi érzi.


További előnyök: van egy fix partner akivel mindig el lehet menni cipőboltba cipőt választani, mert cipőfétisiszta is vagyok, általában leültetem a nőt és hordom hármasával a cipőket/csizmákat, hogy próbálja fel, hadd lássam rajta. Ha valami szexi és tetszik, akkor sokszor meg is veszem. Érted... ingyen álomcipő úgy, hogy nem piszkálnak otthon a "minek még egy cipő" kérdéssel, hanem a párod veled megy el és segít választani. Ja és közben felizgatod, mert ugye ahogy próbálod a cipőket látja a lábad és tudod, hogy feláll a farka tőle. :)


Fix lábmasszázs bárhol, bármikor, tök mindegy milyen állapotban van a lábad. Neked jó érzés, a pasinak meg még izgató is.


Eszméletlenül könnyű csábítás, ha fáradt vagy, ha nincs kedved szenvedni vele, de szeretnéd ha kényeztetne, csak az arcába nyomod a talpad és máris mindent megkapsz amit akarsz.


Sorolhatnám még az előnyöket.


Mindezt azért cserébe, hogy le kell mondanod magadban arról az ösztönről, hogy a lábad büdös, undorító, takargatnivaló.


Szerintem egy nőnek kegyetlen jó üzlet a lábfétisiszta pasi.


Ja és természetesen nem patológiás a dolog, tudok szeretkezni teljesen hagyományos módon is úgy, hogy a láb semmilyen módon nem kerül képbe. Egyszerűen csak olyan a két láb, mintha lenne a csajnak még két olyan testrésze pluszban amivel iszonyatosan fel tudja izgatni a pasit.


Annyira jókat nevetek ilyenkor amikor elindul a számláló 0% fele. Azok a csajok akiknek volt egy igazi lábfétisiszta pasijuk, az olyan fajta mint én, tehát nem az aki képtelen láb nélkül elélvezni és csak az érdekli, hanem az a fajta akinek ez csak főszer ilyenkor velem együtt mosolyognak és nevetnek.


Kedves lányok, nők. A gyűlölködés és undor miatt sosem tudjátok meg milyen jó érzés ez egy nőnek.


Eddig minden egyes alkalommal, kivétel nélkül minden partnerem azt mondta, hogy ez valami eszméletlen jó fétis és nagyon sajnálja, hogy nem találkozott korábban ilyen pasival.


Na induljon a piros kéz cunami, várom még az alázásokat is akár válaszban, akár magánban. Tudom, undorító féreg vagyok akit kasztrálni kéne, a nők utálnak, soha nem lesz barátnőm, hazudok mindenben amiben azt írom, hogy ez jó valakinek is rajtam kívül, stb...


Haters gonna hate. :)

2017. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!