Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik nimfomán nő? Esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nimfomán nő? Esetleg Ti azok vagytok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezik és én nem vagyok az xd


19/L

2017. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik..de azt TE is tudod hogy ez egy Betegség egy Nimfomániás nőt sose tudsz kielégíteni neki sose elég a szexből. Bármikor bárhol bárkivel.

Ha meg volt az egyik menet már azon agyal hogy legyen a következő.

23N ( Nem szenvedek ebben a betegségben)

2017. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy! Nagyon is!
2017. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Amikor a kérdező úgy beszél a nimfomániáról, mintha az egy pozitív tulajdonság lenne, valami jó dolog. Holott ez egy súlyos betegség, amit max szinten tartani lehet, de az ilyen nő alkalmatlan a párkapcsolatra. Ha érdekel a téma akkor nézd meg a Nimfomániás 1-2 c. filmet, tökéletesen tükrözi, ezt a betegséget.

Amire te vagy kíváncsi az az, hogy van-e oylan nő akinek nagyobb a szexuális étvágya. Igen, van olyan nő akinek elég magas a libidója, és sokmindenre nyitott stb. Én például ilyen vagyok, de van párom, így kérlek az üzeneteket mellőzzétek.

2017. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony kérdező, ahogy előttem írták, nézd meg a Nimfomániás 1-2t. Én a végén teljesen elszörnyedtem.Teljesen átértékeltem a nimfomániás nőket.
2017. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ezeket a filmeket nem láttam, de amúgy is tudom, ha az agyongyötört vörösre kidörzsölt pöczsömmel nem élvezném, ha a barátnőm folyton 4 menet után is csak baxni akarna :D
2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem annyira jó mint amilyennek hangzik, inkább átok.
2017. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik akkor jó mert látogasson meg engem is 18 F
2017. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Világrekord! Egy thai nőt 12 óra alatt négyezer férfi tette magáévá, hat éves történet.
2017. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!