Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik bohóc fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik bohóc fétis?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap az interneten egy olyan oldalra keveredtem, ahol erről írtak. És azt szeretném megtudni, hogy tényleg vannak olyan emberek, akik a bohócokra izgulnak? És ha igen, akkor mi izgató bennük?

(Nekem egyébként bohócfóbiám van, azért is érdekel annyira ez a téma, hogy más mit láthat vonzónak egy bohócban. :D )



2017. szept. 18. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenféle fétis, ami elképzelhető, létezik.


Te nem fogod tudni megérteni azokat, akik vonzónak látják a bohócokat. Valószínű valami pozitív élményük fűződik a bohócokhoz, ami náluk nem tudatos, ezért szimpiznek velük.

2017. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik, örülnek is most ennek az új Stephen King filmnek....
2017. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. Imádom polírozni a bohócot.:D
2017. szept. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam, hogy ide írjak-e de ha már valakit érdekel, akkor megteszem :D


Szóval Coulrophilia-nak hívják és nekem is ez a "fétisem" de inkább parafíliák közé szokták sorolni, igazából nem tudom megmagyarázni miért olyan vonzóak a bohócok számomra, nálam ez elég régen keletkezett.

Sokat gondolkodtam már ezen, de betudtam ezt az én saját furcsaságomnak, a sok közül. Van bennük valami amit vonzónak/izgatónak látok bennük, de hogy mi az, arra sztem sosem fogok rá jönni :D

2017. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!