Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan létezhet hogy egy 50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan létezhet hogy egy 50 éves férfinél fitymaletapadás, fitymaszűkület van? Ezt nem gyerekkori betegség?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Megismerkedtem egy 48 éves helyes jóképű érett férfival. Mikor odakerült a dolog és próbáltam lehúzni nem ment és mondta hogy ne próbáljam mert gyerekkori letapadás és szűkület van. Nagyon meglepett mert ezt úgy tudtam gyermekkorba megoldják. Mondjuk jó finom illata volt ettől még szóval érdekes..
2017. szept. 19. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes emberek ezt még fiatalon megműttetik. Annyira mégsem érett a partnered.
2017. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akinek lankadt állapotban simán hátrahúzható, lehet, hogy mereven már nehézkes ( rövid fitymafék, vagy enyhe szűkület). Ezek az esetek, ha szex közben nem fáj ( tisztítani nyilván lankadtan tudja), nem igényelnek beavatkozást...
2017. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanacsold neki, hogy csinaltassa meg. Sok ferfi fel ettol es inkabb elviseli igy...
2017. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már. Milyen szexelni úgy, hogy a fitymádat nem tudod hátra húzni
2017. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy neki milyen de nekem ugyanolyan volt
2017. szept. 19. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Es akkor kepzeld el mi gyult fel alatta az elmult 50 evben :"D. Fuj. Hozza se nyultam volna. Nojon fel, es faradjon el orvoshoz. Igenytelen venember.
2017. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Ha olyan koszos lett volna akkor érezném ugye a szagát?
2017. szept. 19. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, ez olyan mint a turo rudi. Kivulrol szep sima, belul meg ül a turo elrejtve :D.
2017. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Azért ha belül olyan túrós lenne akkor is érezném a szagát, nem?
2017. szept. 19. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!