Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem mi lehet a bajom?

Nekem mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Hello. Fitymaletapadás, fitymaszűkület, vagy fitymafék probléma? Ha hátrahúzom a fitymát, akkor még a makk teteje sem látszik. Se merev állapotban, sem lankadt állapotban. Már 1 hete tornáztatom a kádban, és kicsit lejjebb tudom húzni a fitymát.

2016. nov. 1. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2016. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fitymád sosem volt hátrahúzható?
2016. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat neked kell tudnod, hogy fek, vagy a bor feszul korulotte. Nyilvan ha nem tudod hatra huzni, akkor nagy baj van. Ha sokaig ugy lesz, vagy volt, hatalmas problemaid lesznek, es ez nem vicc. A valadekok nem tudnak urulni, majd begyullad, vagy be is fekelyesedik. Azonnal menj orvoshoz! Hany eves vagy?
2016. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megallapitani, bármelyik lehet ezek alapján
2016. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mreyes válasza:
hát ez attol füg igy látatlanba nem lehet meg mondani de ha küldesz képet privátban lehet hogy tudok segiteni
2016. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!