Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm van, mégis sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van, mégis sokszor elkalandozom, hogy milyen jó lenne mással kefélni, veletek is előfordul?

Figyelt kérdés

Sokszor mikor meglátok egy bombázó kis csajt, eszembe jut hogy milyen jó lenne egy ilyennel is kefélni, stb, meg hogy jó lenne már más puncit dugni, mert már unalmas folyton ugyan azt dugni, de ettől eltekintve szeretem nagyon a barátnőm, és képtelen lennék megcsalni, de mégis elszomorít a gondolat, hogy sosem dughatok már más pinát.

Veletek is előfordul ilyen?


2017. szept. 20. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon depressziós vagy emiatt? Az komoly!

Érdemes lenne belegondolnod, hogy egyeseknek barátnőjük sincs. Nem hogy még más valakit nem kaphatnak meg, hanem egyetlen lányt sem. Most akkor ők mit szóljanak? Ha így állnának ők is hozzá, katasztrófa lenne a világ, amit az a sok frusztrált ember művel benne. Erre gondolj, utána szomorkodj, hogy hú de rossz neked.

2017. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Persze, ez teljesen átlagos. Nem attól vagy férfi, hogy nem gondolsz más nőre, hanem attól, hogy nem csalod meg a párod.
2017. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En ugyanigy erzek. Jo kapcsolat, nem adnam fel soha. De ugy kalandoznek meg. De sosem csalnek meg senkit. 24/F
2017. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Végre valaki aki tudja mit érzek. :)
2017. szept. 20. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányként én is éreztem már hasonlót! :)
2017. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
higyjetek el, el fogtok kezdeni kalandozni, aztan ha sok csaj megvolt, rajottok h mindegyik ugyanolyan:D
2017. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen naivnak kell lenni, hogy valaki huszonévesen (a legtöbb válaszoló gondolom az) azt gondolja, hogy akivel most együtt van, azzal akar majd kizárólag dugni az egész életében?


Mondjuk a legtöbb válaszoló eddig normális, emberi volt, ezt most a disney-meséken és hollywoodi romantikus filmeken felnőtt kisebbségnek mondom.

2017. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak 18 vagyok, és elköteleztem magam már a barátnőm mellett, vele leszek addig amíg csak bírok, éppen a fiatalságom miatt történik az, amit leírtam a kérdésben, bánom hogy nem tudtam kalandozgatni, mint mások. :)
2017. szept. 21. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:
majd fogsz
2017. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézni és rágondolni és elkalandozni gondolatban szabad és kell is ,de ,ha szeretitek egymást,akkor tilos cselekedni is !Ez különböztet meg minket az állatvilágtól,hogy tudunk az ösztöneinknek parancsolni.
2017. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!