Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónapja edzem, fogyózom,...

2 hónapja edzem, fogyózom, illetve szálkásítok.110kg ról indultam, most vagyok 103, minden nap alszom 8-9 órát mégis előfordul, hogy kardió (szobabicikli) közben elalszom, ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Probaltal mar energizalot inni elotte /kozbe?

En arra tippelek,h a szervezeted nem tudja eleg optimalisan hasznalni a ketonokat.

2015. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nincs hozzászokva a szervezeted a terheléshez ezért jóval hamarabb elfáradsz. Amúgy szerintem 2hónap alatt az a 7 kiló nem olyan sok, de javítsatok ki ha tévedek...
2015. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az h unalmas és monoton láttam már futopadon is elaludni embert nét közbe filmet hallgas zenét akár számitógépezél közbe
2015. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja 8 kg jobb lenne de az 1 kg nem számit
2015. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:

na akkor egy kis okosítás, nem ezért alszol be, hanem azért mert az úgynevezett aerob jellegű edzés, pláne ha tiszta aerob anyagcserén alapszik és még nincs igazán hozzászokva a szervezeted / hosszú hónapok és évek/, akkor a paraszimpatikus idegrendszeri stimuláció miatt kezdesz el álmosodni, ezt még tetézi ha napközben is paraszimpatikus hatás ér, pl ülsz egész nap iskolapadban, nem stresszelsz sokat napközben, nem pörögsz, ezt meg lehet törni azzal ha kicsit felpörgetsz pár másodpercre kb 10 15 mp re mint állat 4-5x egy perces szünetekkel ezzel tudod kicsit kompenzálni és a szimpatikus idegrendszert stimulálni, és még ez aerob alaktacid tartomány lesz, ahol keletkezik tejsav de el is szállítódik illetve nagyon kevés keletkezik, szóval aggodtalomra semmi ok.


+ a szoba ingerszegény környezete és a túlmelegedés még rá is tesz egy lapáttal, sima bringán ezt azért nem érzed úgy, mert figyelni is kell az utat, manőverezni, kocsik előznek, Te előzől, és nem is melegszel túl az esetek többségében.

2015. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!