Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki ha 18 évesen még szűz vagyok? 18/F

Figyelt kérdés
tudom tudom, h ciki nem mondom azt hogy nem de mennyire? nem vagyok csúnya volt már sok kapcsolatom, csak addig sosem jutottam el mert mindig összevesztem a lánnyal.

2017. szept. 20. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

"nem vagyok csúnya volt már sok kapcsolatom"

vagyis egy sem

2017. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eskü :D
2017. szept. 20. 22:12
 3/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
nagyon, búj el te$a
2017. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kosz bruh
2017. szept. 20. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz mi ebben a ciki de most komolyan? Nem kellnsemit el sietni! :)


19/L

2017. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem tartozik hogy szűz vagy-e vagy sem, én 23 évesen is szűz vagyok de nem mondom el senkinek így nem lesz ciki Manapság persze ha 15 évesen nem dugtál még ronda nyomoréknak fognak tekinteni bármit csinálsz
2017. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el hogy szűz vagy? Szerintem meg simán, de csak annak a lánynak aki tetszik, senki másra nem tartozik. Persze ne ezzel kezd a beszélgetést. :) Amelyiknek ez nem tetszik az nem neked való.
2017. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki !Sőt! Ha eljön a pillanat ,biztosan tudni fogod,hogy mikor veszítsd el és annál szebb lesz,mintha csak úgy ,érzelem nélkül összefeküdtél volna valakivel.
2017. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!