Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ciki ha egy fiú 15-16-17+ évesen szűz, de ha lánynál ugyanez a helyzet, akkor gratulál neki mindenki, mintha legyőzte volna az MI-t GO-ban?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki... Inkább becsületre méltó hogy nem 13-14 éves kis gyerekként szexel... 20 éves szűz pasik is vannak és mégsem azért azok mert rondák... A lànyoknak pedig azért gratulálnak mert akkora már a média befojása hogy mindenki azt hiszi teljesen normális 14-15 èvesen elveszteni
2017. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ly* 😂
2017. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtől függetlenül nem normális az, amikor 14-15 évesen már szexek az illető. Oke ismerek olyat is aki 15 évesen jött össze a másokkal, nem sokkal ra már keményen uztek az ipart, es a mai napig együtt vannak, de ettől eltekintve szerintem bizonyos kor alatt még éretlen az ember erre.
2017. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez most hülye kérdés, de az "MI-t a GO-ban" kifejezés a GO-t játszó mesterséges intelligenciára utal?


Amúgy 25 éves fiú vagyok, 18 voltam mikor elvesztettem és most is vannak húsz feletti szűz lányismerőseim. Egyik véglet sem jó. Ha sokat vársz, sosem éled át a fiatal szerelmet... Ha korán kezded, húszéves korodra elvész a varázs...

2017. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, arra utaltam. :D
2017. ápr. 18. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak a kérdésre reagálva. Az egész olyan hülyeség ahogy van. "Miért van az, hogy ciki...". Nincs így, nem is volt, most sincs, tehát ez így értelmezhetetlen. Annyira, hogy inkább a lányok közül jellemző, hogy versenyeznek egymással és nem érzik magukat elég értékesnek, ha lehagyják őket a társaik. De azért szerintem közülük is ritka, aki 15 évesen kezd ezen beparázni.
2017. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkori szerelmet, nem pedig gyerekkori szexet kellene áttélni a fiataloknak. Szerintem a fiatalok legjava játékként fogja fel az egészet. Nem mindegy hogy örömszerzésként vagy szerelem kifejezésként tekintenek a szexre, szerintem előbbi. Komoly szükség van hogy a szexuális felvilágosítást bevonják az általános oktatásba. Tabuk nélkül kellene beszélni róla a fiataloknak. Olyan embereket kellene nekik bemutatni akik elrettentő példaként szolgálhatnak nekik. (Most kapásból 5 nő kamaszkori terhességi esete jutott eszembe ami itt a közeli településeken történt.) Az apákat, anyákat lehetőség szerint behívnám az iskolába és meséljék el a történeteiket.

A kérdésre válaszolva: nem az a ciki ha ilyen korban egy fiú (mert még az, nem férfi) szűz, hanem ha nincs szerencséje a lányokkal: nemhogy egy párhónapos kapcsolatot nem tud kialakítani, de leblokkol a lány előtt aki tetszik neki (ilyen voltam én. 21 évessen vesztettem el a szüzességem. 4 hónapig tartott a kapcsolat. És már 4 éve keresek (vagy inkább csak várom) az új szerelmet.)

A kapcsolat teremtés a fontos nem az hogy szűz vagy-e vagy nem.

2017. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Általában a lányoknak idősebb a barátja, a fiúknak fiatalabb a barátnője.

Hány éves barátja van egy 15-17 éves lánynak? Általában saját magánál legalább 1-3 évvel idősebb. Én is 18 évesen egy 16 éves lánnyal veszítettem el, de a legjobb barátom is 17 évesen egy 15 éves lány szüzességét vette el. Ezek a tendenciák. Biztos vannak egykorú kapcsolatok is kivételként, de a kamaszoknál is megfigyelhető, hogy a lányok korban felfelé nézelődnek.


Szerelmes voltam 14-16 évesen két osztálytársamba is, de mindkét lánynál az egyik egy két évfolyammal fentebbi srácba volt szerelmes, a másiknak is kb annyival idősebb barátja volt.


És itt jön be az, hogyha a lányoknak az idősebb férfiak jönnek be, akkor egy 15-17 éves srác hol nézelődjön? A 12-15 éves lányoknál? Na ott meg az a gond, hogy szexuálisan nem lehet velük sok mindent kezdeni. A srácok pont abban a korszakban nem jutnak többségében nőhöz, amikor a leginkább felrobbanna a fejük (és a herezacskójuk) a vágytól. Nálunk is a 20 fiúból az osztályban a középsuli utolsó évére 2-3-nak volt barátnője, meg még mondjuk másik 5-6 volt, aki már szexelt életében.

Manapság semmi baj a szexuális életemmel, de kamasz korban ez így működik, ahogy leírtam. Nálam is egyetemen indultak be a dolgok. (Sokaknál meg tudom még ott sem, huszonévesen sem, de az már egy másik téma)

2017. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lassmich Ruhe ***** válasza:
Nem gáz, csak pont olyan, mintha KQ-ja lenne az FC-ben.
2017. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

MI

GO

KQ

FC


Ti mi a fa szokról beszéltek? (kérdező és 9-es)

2017. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!