Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk akik felizgulnak harisnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk akik felizgulnak harisnyara. Nektek milyen harisnya jon be?

Figyelt kérdés
linkelnetek kepet?

2017. szept. 21. 11:21
1 2
 1/17 menta34 ***** válasza:
0%

Az én kedvencem amit fel se vesz a nő :)

Látványra vannak szépek, de hozzáérni bármelyikhez is szerintem szar.

2017. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2017. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2017. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nálam alkat és hangulatfüggő


24F

2017. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
3-as felhasználóhoz csatlakozom.
2017. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik bejön ,főleg a latex harisnyák és egyebek.....Ezt nem lehet ráerőszakolni senkire,vagy bejön ,vagy nem,nem lehet befolyásolni.Nem tudom mihez hasonlítani ezt a dolgok,de úgy vettem észre ,vagy bejön valakinek és akkor nagyon bejön,vagy nem.Egyszerűen már a képi látványa is izgató,szívesen kipróbálnám a barátnőmön,csak ne lenne olyan drága.Egy normális szett tízezrekbe kerül+az ápolószerek.Nagyon bejön a necc és az üvegszálas harisnya is.
2017. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os! Ismerős. A latex nem olcsó mulatság! :D Ebay-en lehet venni már elég olcsón. Láttam 8 fontért is már, szerintem ott nézz szét. Elsőnek amúgy sem érdemes drágát venni, mert meg kell tanulnotok használni. Ha bedurvul a szex, elég könnyen el tud szakadni. Barátnőm 3 bugyit használt el, mire megtanultunk vigyázni rá. Ápolószernek pedig elég a szilikon.
2017. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amelyiket a farkamra tekeri!
2017. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak a combfix,de abból mindegyik!!!
2017. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a harisnya nélküli lábak jönnek be inkább.
2017. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!