Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok/nők többsége nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők többsége nem szereti az anális szexet?

Figyelt kérdés

Körülményes olyan lányt/nőt találni aki engedi és valóban szereti is? Férfiként(30-éves) kérdezem mert nekem izgalmas a popsi szex. Nagyon beindít, ha csak rágondolok már is pillanatok alatt merevedek.

Szóval érdekelne a tapasztalatotok.



2017. szept. 21. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Csak akkor szeretem ha én is vissza adhatom atmz anális "örömöt"
2017. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Az*
2017. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak adni szeretném, szeretem, kapni nem.
2017. szept. 21. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nekem nehezen megy az anál a vastagság miatt de nem találkoztam sok lánnyal akinek normál körülmények közt megfordult volna a fejében
2017. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha kapni nem akarod akkor én miérr akarjam tartsam itt a pitsámat is ha te nem akarod? Miért nem. Pedig jó neked főleg jó lenne ott a prosztatád maki
2017. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Mert nem szakszerűen vannak előkészítve rá, leírok pár dolgot, íme:


Első alkalommal én személy szerint nem javaslom azt, hogy a farkaddal belé hatolj. Kezdésnek a pároddal vegyetek egy forró fürdőt (de a víz tényleg legyen olyan forró, hogy elfárassza és felhevítse a testét). Fürdés előtt kösd be a szemét és mosd meg a testét. Utána karold fel, töröld meg, majd vidd be az ágyba. Fektesd kényelmesen hanyatt, majd olajjal masszírozd át a felhevült testét. Ez tényleg masszírozás legyen, kellő időt rászánva és ne erotikus masszázs legyen, hogy csak a puncit masszírozd. Amikor már érzed, hogy nem feszült, az egyik olajos mutató- vagy középső ujjadat finoman csúsztasd a popsijába. Ne mozgasd, ne csinálj semmit se vele, csak tartsd ott. Ő pedig próbálja meg nem megszorítani az ujjadat. Melletted izgathatja a csiklóját, ujjazhatod a punciját. Ha sikerül ellazultnak maradnia, akkor a popsiban lévő ujjaddal kezdd el masszírozni a gátat a végbél és a hüvely közt. Ne ki-be húzgáld az ujjadat, csak masszírozd vele. Aztán kipróbálhatjátok, milyen, amikor ki-be húzogatod az ujjadat. Viszont ezt először csak lassan. A puncija és a popsija izgatásával próbáld meg elélveztetni. Első alkalomra legyen elég ennyi.


Ezt mutasd meg a csajodnak, innen:


Amúgy meg beöntést anál előtt csinálhatja zuhannyal vagy erre alkalmas eszközzel. Ha először csinál beöntést, én semmiképpen sem ajánlom a zuhanycsöves megoldást. Menjen be inkább a legközelebbi gyógyszertárba és kb. 1200 Ft-ot a saját biztonságára szánva vegyen egy tartályos beöntőkészletet:

[link]

Van ilyen körtés is, de azzal túl sok vizet nem tud egyszerre bejuttatni (viszont olaj beöntéséhez nagyon jó):

[link]

Azért biztonságosabb ez első alkalommal, mert így megismerheti a testét, hogy mennyi vízzel érdemes csinálnia.


A zuhanycsöves módszerhez - mivel a nagy víznyomás kárt tehet bent - érdemes venni csőre szerelhető fejet:

[link]

És egyébként is javaslom, mert kényelmesebb. Viszont hazai szexshopokban legalább 8-8000 Ft-ba kerül. Ha nem akar ilyenért pénzt adni, akkor csavarja le a zuhanyrózsát és vegye ki a zuhanyrózsa csatlakozójából a tömítést (nehogy belé kerüljön véletlenül).

2017. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
De nem ám....
2017. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy a 6. válaszoló írta, úgy szeretném.
2017. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nehéz ilyesmivel kezdeni egy beszélgetést. A korosztályom nem preferálja az ilyesmit. Ismerd meg előtte rendesen a nőt, akit ágyba vinnél.
2017. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nőként írom, elnézést: mert van, akinek nem jó. Mert rosszul csinálták neki, fájt. Azért. Ha te ügyes vagy, figyelmes, lehet, jó lesz a kedvesednek.
2017. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!