Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan? Tanács?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan? Tanács?

Figyelt kérdés

Tudna valaki tanácsot adni, hogyan lehetne a gondolataimat elterelni?

Vagy még jobb, hogyan tudnám magam elfogadni!?

Elég kicsi a péniszem 14/3

És sajnos túlságosan is aggódom miatta :(

Tudom, hogy ez kicsinek számít...

De ami tényleg zavar, hogy ennyire vékony...

Nem akarok többé erre gondolni, és nem akarom, hogy előbb-utóbb kihasson a kapcsolatomra.

De sajnos sokat gondolok arra is, hogy a mostani barátnőm még nem találkozott ilyen mérettel...

És ugyan mi járhat a fejében!?

Amikor szóba került, annyit mondott, hogy pont jó...

Amit tudunk mit jelent... :Igen, nagyon kicsi, de nem akarlak megbántani :(

Hogyan tudnék megbékélni magammal?



2017. szept. 21. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolatodra max a hülye gondolkozásod,felfogásod hat ki,már bocsánat. Minden siker kezdete az hogy hiszünk benne.Kételkedve,önbizalom híján csak kudarcot lehet elérni,semmi mást. Aki hisz magában annak akadály sincs mert félre söpri.
2017. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összefoglalva annyit szólnék hozzá a sztoridhoz,hogy "te nagyon hülye vagy..!"

Az átlag péniszhossz 13-16 cm,vastagságra pedig 3.5-4cm.Komoly gondok vannak veled,ha azon az 5mm-en pörögsz.Nem érdemled meg,hogy barátnőd legyen ilyen éretlen gondolkodással.

Fe tudod fogni,hogy hány fiúnak/férfinek nem adatik meg,hogy normális párkapcsolata legyen..?Te meg itt jössz a hülyeségeddel,ráadásul a b.nőd egy szóval sem mondta,hogy elégedetlen lenne a méreteddel.

Szerintem nem elterelni kell a gondolatodat,hanem közölni a csajoddal,hogy egy nyomorék vagy és jobb lesz ha szétmentek,mert te nem érdemled meg őt.

2017. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én farkam 18/5 és a csajok azt mondják pont jó.Most akkor az enyém is kicsi?
2017. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy nem a méret a lényeg. Ez így is van. Ha a barátnőd szeret, nem az fogja érdekelni hogy neked pontosan mekkora a péniszed. Ha emiatt lenézne vagy bármi, akkor hagyhatod is. Egyébként én például kifejezetten nem bírnám a nagyot..van akinek ez az ideális:D
2017. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!