Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek az északi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek az északi vagy déli vonású lányok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

Északi - nyilván a szőke/világosbarna/esetleg vörös haj, világos bőr, kék szem, déli meg ennek az ellentéte, barnavagy fekete haj, szem, bőr.


Nekem pasik közül a szőke hajú, kék szeműek a gyengéim :D



2017. szept. 22. 06:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Északi típusú pasas vagy és kifejezetten a déli típusú lányok jönnek be. Az igazi fekete haj pl nagyon tetszik, ami sajnos nálunk ritka.
2017. szept. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Ha azért keresel szőkét, hogy nehogy barnaszemű gyereked legyen, az kissé fura azért.

Viszont ha ezt komolyan veszed, akkor meg kell nézned a szülőket, nagyszülőket is. Attól ugyanis, hogy valaki külsőre szőke, kék szemű, símán tud neked barna szemű és hajú gyereket csinálni, ha volt barna az ősei között.

2017. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szigorúan nézve nincs kimondott zsánerem, nyitott vagyok mindenre. Minden egyes nőt kulon itélek meg, és egyben mondom rá, hogy jo csaj vagy nem. Noisesség, kisugárzás, osszhang. De ha már választani kell, akkor nekem inkább a északi vonásuak jonnek be. Talán jobban bejonnek a világosabb haju nok kék, zold szemmel, mint a sotétebb fekete hajú barna szemu nok. De koztuk is láttam már olyat, akire azt mondtam h vonzo. De inkább északi mégis.

26F

2017. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő típus. Az északiaknak tiszta a tekintetük, a délieknek perzselőbb. Pl. török nők csodaszépek, olaszok, spanyolok is. Északon meg svédek, lengyelek, ukránok, oroszok, norvégok, finnek.
2017. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem jönnek be a cigányok.

Szóval akkor kizárásos alapon az északi vonásúak.

32/F

2017. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a mediterrán a zsánerem...
2017. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Én szőke, zöldesbarna szemű, világos bőrű srác vagyok és a sötét vonású, déli lányok jönnek be nagyon. Nyilván szőkét sem dobtam ki még az ágyamból, de a barna/fekete haj, barna szem azok amik nagyon vonzanak.


Viszont szinte minden barátomnál, ismerősömnél azt látom és ez alapján mondom, hogy a legtöbb férfinek a szőke hajú nők jönnek be jobban.

2017. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan akarom félreértelmezni a kérdést de: Nekem külsőre mindegy hogy milyenek a vonásai szerintem Magyarországon a KÁrpát-medencében a keveredés folytán szerintem gyakran nem egyértelmű hogy északias délies valaki vagy keleties. Ha a külsőre gondolok akkor nekem mindegy, ha más értelemben akkor a délies aki szereti a tengert a napsütést akár a latin kultúrát életszemléletet.
2017. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minden tartós(-abb) Kapcsolatom déli jelleggel bírt. A tejfehér bőr számomra taszító, noha kíváncsiságból voltam vörös hajú (és persze vörös fanszőrzetű) lánnyal is.
2017. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!