Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy srácról azt gondoltátok kicsi pénisze, aztán meglepődtetek, és fordítva?

Figyelt kérdés
Milyen helyzetben volt ez? Miért gondoltátok ezt az illetőről? Hogyan nézett ki?
2017. szept. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Lehet én vagyok a selejtes De sose gondolkoztam még azon hogy milyen meg mekkora lehet az adott pasinak

23 N

2017. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%
Nem baj első, én azért lepontoztalak ;)
2017. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Nem gondoltam,hogy kicsi, nem is gondolkoztam rajta, de meglepődtem.

Milyen helyzetben volt? Hát amikor először szexre került a sor. Állva csókolóztunk,aztán nadrágon keresztül rámarkoltam.

Meglepődtem,mert nem számítottam ekkorára.

Nem tudom,miért gondoltam kisebbre. Ha a pasira gondolsz,hogy hogy néz ki,akkor nem az az álompasi kinézet, de olyan dumája van,hogy bárkiről lebeszélni a bugyit. :)

2017. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Első barátom elég nagy darab volt olyan értelemben, hogy volt rajta izom meg háj is, plusz magas is volt. Épp e miatt valahogy úgy jött ki számomra az összkép, hogy akkor a szerszáma is hasonló arányú lesz. Hát, nem gondoltam volna hogy egy pár centis mütyür lóg a lábai között... Elég nagy csalódás volt. (Később személyiségileg is az lett, de az már más tészta.)
2017. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!