Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak hetero lányok akikben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hetero lányok akikben benne van a kiváncsiság a másik nem felé?

Figyelt kérdés
Èn is hetero lánykènt kezdtem,mielőtt jönnènek a vàlaszok,hogy nincs kivàncsi hetero.
2017. szept. 23. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Koszi aki üzibe írt.Úgy èrtem a sajàt neme iránt.
2017. szept. 23. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy lány vonzódik a saját neme felé, akkor nem hetero. Hanem minimum biszex. Bennem semmilyen kíváncsiság nincs lányok iránt, párszor csókolóztam velük, de ennyi volt. Ha ennél nagyobb kíváncsiság van, akkor ne hívd magad heteronak, mert akkor nem vagy az, miért olyan nehéz ezt egyeseknek felfogni? :D
2017. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak, én is hetero vagyok, de voltam már nővel, és nem, nem vagyok sem bi, sem semmi más. Kiváncsi voltam és kész.
2017. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mèg azt mondjàk nincsenek kivàncsi heterok:D
2017. szept. 23. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze,csak úgy átváltottál egyszer csak a lányokra..így megy ez.Az életünk 1 harmadában heterók vagyunk,aztán egy kicsit biszexek,aztán meg homók leszünk..

Nem!Továbbra sincsen kíváncsi heteró.Olyan van,aki nem meri bevallani magának,mert mondjuk szégyenli,hogy bizony izgatja az azonos nem is.

Ha vágyat érzel az már nem kíváncsiság.

Kíváncsiságból nő létemre nem kóstolok meg egy puncit,mert még a gondolatától is rám tör a hányinger.Ahhoz szexuálisan izgalomba kell hogy hozzon,az meg már nem heteroszexuális kategória.

2017. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 Együtt voltál egy lánnyal nő létedre és azt állítod,hogy heteró vagy?Az úgy érdekes.
2017. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez tényle tök vicces, akik nem merik beismerni, hogy biszexek, azok a "kíváncsi heterok"? Ennyi erővel a melegek is heterok, csak a saját nemüket preferálják, vagy mi? Ne szégyeld, hogy bi vagy, de ne nevezd magad heteronak, ha izgatnak a lányok is :D A hetero azért hetero, mert csak a saját neme érdekli.
2017. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
* mert csak a másik nem érdekli
2017. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 hoppá, köszi, én is úgy értettem😂
2017. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A dolog egy picit bonyolultabb, de azért nem sokkal. Mindenkiben megvan a kíváncsiság, és fantáziálunk is egy kicsit róla, hogy milyen lehet azonos neművel. De ez nem manifesztálódik, ahogyan a nők sem élveznék az erőszakot egy nagyfaszú négerrel, pedig mind gondolt már rá. Én a duzzadt, nagy mellbimbó szopogatásával helyettesítem a hasonló fantáziámat...

Amikor cselekvésig megy a kíváncsiság (15 éves kor fölött), ott már a bi- hajlam nagyon gyanús.

2017. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!