Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok az ilyen kis mellekről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


(Kb. 75A/B méret.)


Kort is írjatok!


2017. szept. 23. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem olyan kicsik azok, semmi gond. Nem írok kort.
2017. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem bejön. :) bár én inkább seggpárti vagyok szóval nekem mindegy mekkora a mell. 20/F
2017. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Tudom, le leszek pontozva, mert őszintén megírom, de nekem nem túl izgató. Minimum egy D kosár az, ami már szexuálisan felizgat, de minél nagyobbak annál jobb (természetesen egészséges testsúllyal párosítva). Viszont ez itt a gyakorikérdések, ami egy alternatív valóság, és itt minden a szöges ellentéte a való életben tapasztaltaknak, szóval az itteni pasik nagy többsége azt fogja válaszolni, hogy ők a kicsit szeretik, és minél kisebb annál jobb. 28
2017. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Én nőként válaszolnék akit meg a nagy keblek miatt leszolnak le qurváznak...


Istenitik a kismellü nőket szóval nyugi zabálni fogják, ha nem vagy boldog vele dobjon fel hogy manapság a kusmell nyer xxl hátsóval, vagy nulla popoval.De dolgozz ki egy jo popot magadnak és jobban fogod érezni magadat.


Igazán ne légy önbizalom hiányos mert a kis mellé a jövö a nagy mell idrje lejárt...vagy qváznak érte ha van, vagy leszolnak ha egy kicsit is kivágottban vagy...


Szal fel a fejjel erre vevök a férfiak


21N

2017. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik;)
2017. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Az az igazság, h a nagyobb mell izgatobb. De ha vki szeret, elfogad igy is.

Szerintem nem vmi szexik ezek a nök, mind egy tucat piszkafa, de vannak pasik, akiknek ez jön be.

2017. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem tökre tetszett mindig, tehát a korom fölösleges is :)
2017. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

"Férfiak, mit gondoltok az ilyen kis mellekről?"


Azt, hogy ezeknek nem kell melltartó, mert minek?

És hát persze ettől függetlenül megdugná őket az ember, mert azért modellek, hogy csinosak legyenek. De ha az utcán, normál sminkben-ruhában szembejönne bármelyik, hát nem akadna meg rajtuk a szemem. Merthogy nincs min: lányok, oszt jónapot.


A nőiesség meg kábé ott kezdődik, hogy alak... aztán pedig MELL.


46

2017. szept. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik ! De ez csak egy dolog ha a többi meg nincs meg...40
2017. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Számomra ez is szép mell. De csak akkor, ha a te alakod is ilyen, mint ezeké a nőké. Erosebb teltett noktol nagyobb mellett várnék. És miért mondom ezt? Mert én egy not egyben nézek, milyen osszképet nyujt. En imádok minden tipusu not, de minden tipust máshogy is értékelek. Ha ilyen az alakod, nyugodj meg, hogy k_rva dogos vagy, és nem lesz férfiban hiányod. Ez egy ugyan olyan hulye kérdés, hogy a barna vagy a szoke. Valakinek a teltebb jon be, valakinek a vékonyabb. Az itt válaszo 40+ férfiaktol meg ne is várj mást, mint, hogy az írják, h kislányos, mert valoszinuleg épp dupla olyan idosek mint te vagy, és tényleg a lányuk lehetnél. Nem tudom miért hasonlítsák a lányuknak valot az anyjának valoval ... :D
2017. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!