Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek volt már olyan hogy egy szeretkezés után arra gondoltatok ennél egy maszti is sokkal nagyobb élveztet nyújt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 16:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen, sajnos egyszer volt, nagyon nem passzoltunk. 25/L
2018. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Volt persze. Talán az a legjobb, ha úgy fogalmazok, hogy más élmény. Mert az a helyzet, hogy még egy srác sem tudott kielégíteni, és nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy olyan profin okozzon orgazmust, ahogyan én képes vagyok rá, de ettől függetlenül, ha nagyon vonzódok valakihez,,akkor a szex is nagyon jó.
2018. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az összes együttlét után a volt barátommal.
2018. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2017. szept. 23. -án volt egy ilyen érzésem!
2019. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátomnál sokszor voltam így. Sőt, jó, ha egyszer volt orgazmusom.


22/L

2019. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
99%-ban az eddigi partnereimmel így éreztem. Rajtam pedig nem múlt semmi, én nagi rajongója vagyok a dolognak.
2019. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hmmm, oké nőknek szól, de azért válaszolok

Ez sajnos fordítva is előfordulhat. Kezdeményez, rádmászik, neki jó volt, és utána se csinálná úgy, ahogy a pasinak jó.

Komolyan mondom, volt már olyan, hogy rárántottam utána, hogy egy rendes orgazmusom is legyen

2020. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Volt, utána haza mentem és masztiztam. XD
2020. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!