Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak akik sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik sokáig bírják az aktust azok mennyire kontrollálják agyban a dolgot?

Figyelt kérdés
Tehát mennyire fontos az hogy agyban dől el hogy még nem megyek el mennyire fontos az hogy azt gondold hogy még nem akarok elmenni
2017. szept. 24. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyan 80%-ban.
2017. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eleinte, utána viszont alig tudok elmenni.
2017. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell agyban bírnom, mivel a több évnyi péniszgyűrű használat után, jóval érzéketlenebb a farkam, mint előtte, ezáltal nem érnek annyira erős ingerek, és tovább bírom. Szóval nálam ez fizikailag van eldöntve, és nem mentálisan.
2017. szept. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalam 100% mentalisan ha erzem h helyzet van elkezdek magamba enekelni vagy gusztustalan dolgokra gondolni😂 (azert ovatosan csak sajat felelosegre probaljatok ki mert egyszer tul gusztustalanra gondoltam es minden kedvem elment es lankadas :D na meg eges...) 😂
2017. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi az agyával kontrollálja addig ameddig a nő el nem megy. Mi egyfolytában egyszerre élvezünk el. Mindennél jobb ez így!
2017. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%- ban én is...sok minden dől el agyban. De azt is hozzáteszem, hogy ezt is tanulni, gyakorolni kell, lehet. Anno 5 percet ha bírtam, most akár fél- egy óra is megy. De ha túl sokáig húzom, nagyon nehezen megyek el.
2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyreszt fejben dol el, de en nem gondolok semmi undoritora:D Az nemem elrontja az egeszet, es a baratnom se szeretne, hogy szex kozben undorito dolgokra gondoljak... (Persze megertem akinek ez hasznal, csak nekem nem valt be)


Alapbol egesz jol birom gumiban, mert igy nem er akkora inger, de igazabol valahogy vissza tudom fogni magam, es altalaban akkor megyek el, amikor latom, erzem higy a baratnomnek mar oromot szereztem, ekkor viszont nincs aemmi amivel fekezhetnem az orgazmust, a legizgatobb dolog ha ez sikerul. (Sajnos persze nem mindig jon ossze, de igyekszik az ember.)

2017. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én, ha undorító dolgokra gondolok, attól csak jobban felizgulok.
2022. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!