Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinyaltam volna a lány puncijá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyaltam volna a lány punciját reggel, de olyan szagos, büdös volt. Ez normális? (fiatal, kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Ötödik randira meghívtam magamhoz az albérletbe, vacsorát főztem, ő meg hozott egy üveg bort, aztán megtörtént az első szex köztünk. Nagyon jó volt, csak mellékesen mondta hogy előtte otthon fürdött. Korán kelős vagyok, reggel felkeltem, kimentem fogat mosni, pakolni, stb. Aztán visszamentem hozzá és csókkal ébresztettem. Szex lett, amiben ki akartam nyalni a punciját, de olyan furán szagos, büdös volt. Nem olyan, amitől leolvad az orrod, inkább csak olyan kellemetlen illat. Csináltam egy pár percig, aztán inkább szexeltünk. Tudom hogy nem minden rózsaillatú, nyaltam már lány (tiszta) fenekét is korábban, de ez most fura volt. Nem akartam (még) mondani neki, nehogy megbántsam.


21/f, 20/l (második lány az életemben)


2017. szept. 26. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kb. fél nappal az utolsó tisztálkodás után a te péniszednek pont ugyanúgy van némi szaga.
2017. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Normalisnak normalis, de a modora attol meg borzaszto. Senkinek nem engednem, ugy hogy elotte nem furodtem meg rendesen. Az meg a masik, hogy szex utan sem csinalt legalabb valami pici zuhanyt, mondvan o otthon furdott? Hanem helyette reggelig pacolodott az elozo ejjeli szex nedveiben? Undorito.
2017. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Pont ezt akartam írni, mint az előző. Nyilván a te péniszednek sem volt a legjobb illata, ő mégsem szólt egy szót sem. Ha csak a 2. lány az életedben, úgy túl sok tapasztalatod nem lehet. Ha nekem szóba hozná ezt egy pasi az első szex után, biztos hogy dobnám. Egy párkapcsolat azzal jár, hogy a másik nem mindig tökéletesen babaillatú. Nyilván, ha extrém dolgokról van szó, akkor szólni kell, de ahogy leírtad nem erről volt szó. Mi is rengetegszer szexelünk barátommal reggelente (amikor este fürödtünk) és csomó ideig nyal. Megfordult a fejemben, hogy biztosan nem tökéletes az illata olyankor, de egy szót sem szól, sőt láthatóan imádja csinálni. Ha szeretsz valakit, ez bőven belefér. Ha pedig ennyire kellemetlen, akkor ne csináld, vagy keress olyat, aki mindig tökéletes lesz. Nem fogsz találni hozzáteszem. 28/N
2017. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Tudod ejszaka alvas kozben is izzad az ember. Ha ferfi, ha nem akkor is. Ez ilyen.
2017. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Szőrös volt? Azoknak nagyon penetra szaguk tud lenni.
2017. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Előző este beleélveztél? Óvszer szag..? Síkosító? Mihez hasonlított a szag jellege? Mert alapvetően van pár kategória az egészséges punusnál is. Szerintem


a Többit privátba,ha érdekel.

2017. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kit érdekel, hogy az én farkam is büdös volt-e? Le sem szopott reggel. Meg ez egyáltalán hogy jön ide? Mi ez a "logika"?


Köszi a válaszokat! Nem volt szórős. Előző este is nyaltam őt és óvszerben csináltuk kétszer.


Azért írtam ki a kérdést, mert nem voltam sok nővel és érdekel hogy mi a helyzet. Kicsit olyan szaga volt, mint a savanyú tejnek. Talán ez a legjobb szó, amivel le tudnám írni.

2017. szept. 26. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Este nem volt büdös? Mert ha az aktus után elaludtatok és ő nem zuhanyzott le, akkor simán lehet reggelre szaga, ez természetes.
2017. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Összeérhet a trutymó és reggelre megpimpósodik. Ne szaglászd máskor, csak frissen
2017. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8-9


Este nem volt fürdés a szexek után. Óvszert használtunk és azokba élveztem.

2017. szept. 26. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!