Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek olyannal, akivel tdjátok, hogy valószinűleg nincs jövőtök, mert mások vagytok, viszont borzasztóan vonzónak találjátok az illetőt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 19:12
 1/9 A kérdező kommentje:
*tudjátok
2017. szept. 26. 19:12
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2017. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez viszont nem akadályozza meg azt, hogy ne dugjak vele.
2017. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínzom én magam eleget az élet egyéb területein, nem kell még plusz kolonc a nyakamba.
2017. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem kevésen vannak, akik őrülten vonzanak, akik mégis ott hiszek ennek az érzésnek. Amúgy ez a nincs jövő ez szerintem hülyeség. Eleve semmire sincs jövő, mert meghalunk.
2017. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem , mert a numera után ugyanolyan %ar lenne , vagy az sem lenne igazán jó..én azért azt tapasztaltam, hogy akivel igazán jó azzal egy hullámhosszon is van az ember más téren is..

szóval eszköz lenni, meg ledegradálni magam..nem akarok élő vibri lenni senkinek, uncsi

2017. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán. Idővel még változhatnak dolgok, érzések.
2017. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pont ilyen helyzetben vagyok,és ezen rágódom napok óta... nagyon nehéz kérdés. ha leszarsz mindent,es úgy döntesz,h elvezed a pillanatot,akkor könnyű es kézenfekvő a döntés
2017. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!