Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell izguljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell izguljak? Nagyon fajni fog az elso alkalom?

Figyelt kérdés

Mar nagyon kivanom, es szeretnem, meg ugy erzem a baratom is akarja mar, de nagyon turelmes.

Viszont en felek tole hogy fajni fog, nem tudom! Olyan rosszakat olvasni! Az igaz, hogy faj majd utana az ules?

Attol is tartok hogy vagy tul szuk leszek, esetleg nem leszek nagyon szuk? Melyik a rosszabb? Csalodast dogok okozni?



2017. szept. 27. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A parazasod alapjan nem vagy meg erett a szexhez. Noj fel, nem fogsz belehalni. Kicsit fesziteni fog.
2017. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P. Ness válasza:
65%
Nagyon. Akár bele is halhatsz.
2017. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha nagyon rágörcsölsz azzal rontasz a helyzeten. Én csak a saját példámat tudom leírni.

Én nem vagyok/voltam egyszerű eset. Sajnos nehezen tágulok a mai napig (3 éve élek szexuális életet) nehézkes az első behatolás ha nem tágít ki ujjazással a párom és még így is gyakran reped meg a hüvelybemenetemnél a bőr. Emellett a nedvesedéssel is sokáig gondjaink voltak. Szerintem mindkettő pszichés eredetű bár az okát nem tudom.

A nedvesedés mostanra rendben van bár még mindig nincs a normális szinten.

Az első szex szörnyű volt bár nem mondom hogy rossz emlékként maradt volna meg. Ha pontos akarok lenni az első próbálkozásnál nem ment be majd a második körben sok sok sikosítóval végül összejött komoly fájdalmak árán.

Utána még sokáig fájt vagy legalábbis kellemetlen volt a szex. Mielőtt itt valami okos megszólalna nem az előjátékon múlott mert az mindig van és bőséges és nem is a párom mérete óriási viszont nagyon nem tudtam magam elengedni ami nem sokat segített. Amúgy is szégyenlős vagyok.

De amit most leírtam elég egyedi. A legtöbben kissebb fájdalommal átvészelik. Az pedig szerintem butaság hogy nem tudsz utána ülni. Csalódást nem tudsz okozni erre butaság gondolni. Ami azt illeti neked mindenképpen jobb ha tágabb típus vagy de első szexnél nem hiszem hogy lehetsz túl tág :)

2017. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Olyan érzés, mintha egy rozsdás konzervdoboz tetejét nyomnák beléd. Meg fogsz gebedni. Utána négy hétig nem fogsz tudni leülni, az biztos.
2017. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj és ne görcsölj, nekem semmi fájdalom nem volt az elsőnél, kellemes emlék marad amig élek!

sok sikert és no para, nem lesz semmi gond!

2017. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!