Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratom kielegitett orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom kielegitett orálisan és nekem szégyenérzettel vegyes bűntudatom van. Hogy tegyem túl ezen magamat? 27/L

Figyelt kérdés
Van egy komoly kapcsolatom, nagyon szeretjuk egymast a baratommal. En meg szuz vagyok, es a baratom elott senkihez sem kerultem ilyen kozel. A minap kielegitett oralisan. Eloszor nem akartam, de mivel tudja hogy gatlasos vagyok, lassan probalt ravenni, hogy ebben nincs semmi rossz es hogy szeretetbol teszi. De en ennek ellenere szegyenlem magam a tortentek utan, olcsó nőcskének érzem magamat.Hogy gyozzem le ezeket a gondolataimat?
2017. szept. 30. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

kinyalt? ugyan már ez olyan mint a puszi

nemsokára követelni fogod tőle ezt a fajta izgalmat

ha gátlásos vagy győzd le mert a szex d,u.g,á,s még jobban felizgat és depis leszel

ez az élet rendje

jol esett? akkor meg huzzál bele te is tedd meg neki ugyanezt

2017. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen nincs olcsó nőcske ezt már kinőtted

neked már szexelni kell nagyon

2017. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
viszonozd!
2017. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom viszonozni semmi képpen sem érzem még magamat erre készen
2017. szept. 30. 08:59
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Bár csak minden lány ilyen lenne, akkor még volna szerelem, és romantika manapság! Nem csak a sok ki/be, ki/be, ki/be,,, 23/F


Ne félj nemi életet élni, ez teljesen természetes testi folyamat úgy mint az alvás, és étkezés.

2017. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem a barátodat hogy kitart melletted és pont ez mutatja hogy mennyire szeret téged. Ne legyen bűntudatod, ez teljesen természetes, csak sajnos valaki belédnevelte hogy a szex az egy rossz dolog.
2017. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez csodás érzés, lányként elsőre én is kicsit gátlásos voltam,amikor először nyaltak. Aztán a kövi alkalmakra feloldódtam,mert fantasztikus dolog és nem megalázó. Viszonoztam is neki már első alkalommal. A szex a kölcsönös örömszerzésről szól.

:)

Ne így fogd fel, hogy jaj milyen furi,megalázó és ribis ez. Egyáltalán nem ez.

2017. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen még nem állsz készen az ilyen dolgokra? Akkor várjál még vagy 15 évet és hopp.....már senkinek sem kellesz!!
2017. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
kb 15 éves szinten van a gondolkodásod
2017. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Inkább egy 12 éves szintjén sem állsz!
2017. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!