Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fogatlan Nővel tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fogatlan Nővel tényleg sokkal jobb az Orális szex?

Figyelt kérdés

Egy érett fogatlan Nővel akinek nincs foga vagy csak kevés foga van azzal sokkal jobb az Orál mint egy olyanal akinek foga van?

Mivel egyáltalán nem tud fogazni és engem nagyon izgat hogy kiprobáljam milyen a fog nélküli francia.



2017. okt. 1. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a hanyasomban uszva mennyire tudnam elvezni...
2017. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es 😂😂😂
2017. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
El tudom képzelni, hogy fizikailag valóban élvezetesebb, de a látvány annyira leronthatja az összhatást, hogy azt se csodálnám, ha lelankadna félúton...
2017. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, aranyoskám.

97L/bi

2017. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Keresgess szorgalmasan a rosszlányok között. Van olyan aki elöl kihuzatta a fogait, hogy nagyobb sikere legyen. (Persze van potlása, csak olyankor kiveszi.)
2017. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Remélem tapasztalatból ebben az életemben nem fogok tudni válaszolni a kérdésedre.
2017. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmihez sem hasonlítható !!! Én pont ezért jöttem ápolóknak az idősek otthonába!

Minden szinten van 5-6 nenike akiket pipuztatok,de néha popoztatok is ;) Ha értitek...Hibátlan.

2017. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Aj, most hány fiú fogja kiverni...

a barátnője fogait...

2017. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mondjuk ha elől 1-1 harapófog van amivel épp sikerül fogazni, sz talán még rosszabb, mintha több lenne neki
2017. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok finyás sem válogatós szóval én vonzodom a 50 év fölötti fogatlanokhoz is.
2017. okt. 1. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!