Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben miért takargatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben miért takargatja sok 30-40-es anyuka a vonzó mellét?

Figyelt kérdés

Észrevettem már 34 éves nőnél is, de 40 felettinél is, hogy lovagló pózban vagy ha a hátán fekszik, de én nem rajta vagyok, hanem 90 fokos szögben vagyunk egymáshoz képest, akkor összefogják, a kezükkel fogják, takargatják a melleiket a férfi szeme elől, amikor dugás közben a lökések miatt rázkódnának.


De úgy, hogy közben vékony vagy enyhén átlagos alkatú, csinos arcú nőkről van szó, alapból nem is nagy, viszont formás kis mellekkel. És nyilvánvaló, hogy a legtöbb nőnek miután már szoptatott 1-2-3 gyereket, lógnak a mellei kicsit. De ezt miért szégyellik, takargatják? Egyiknek sem volt csúnya melle, semmi baj nem volt velük, én is szívesen rájuk cuppantam. Meg mondom, hogy vegye el nyugodtan kezét, néha én veszem el neki onnan, stb. Ezért nem értem.



2017. okt. 2. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszi ugy nem tetszik..énis találkoztam már ilyennel pedig gyönyörű hatalmas mellei voltak
2017. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus ketteske. Nyugiii!

Pont hogy tetszik a kérdezőnek és szerette volna kényeztetni a melleket. Ez egy szép dolog, nem bunkóságból kérdezte.

2017. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
#2 elég fogyi vagy lol komolyan... :D ennyit nem érteni abból, hogy miért szeretné a férfi szex közben a melleket... ahahha. izgi lehetsz az ágyban :O
2017. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert nem tartja vonzónak,nyilván pár gyerek után megereszkedett és lehet ezt szégyellik..
2017. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rögvest az jutott eszembe, hogy zavarja őket, hogy ugrálnak fel-alá, jobbra-balra. Én sem vagyok nagyokkal megáldva, de biza ők is tudnak mindenfelé mozgolódni, és kifejezetten rossz érzés.
2017. okt. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csak zavaró a mozgásuk számukra.
2017. okt. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te már több száz szexi anyukát döngettél és mindegyik takargatta a mellét?Érdekes akikkel én dugtam egyik sem.
2017. okt. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert kábé a legelső dolog, amit egy nő észrevesz magán a korral, hogy a melle nem áll úgy, mint rég. Pláne, ha szült is.

Oszt' ez addig zavarja őket, amíg hozzá nem szoknak, vagy nem jön elő a többi bajság.


Pedig hát... no!

2017. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, nem szültem gyereket, mégis nagy, lógós melleim vannak és igen, fognom kell, mert különben fáj, zavar és szerintem gusztustalan is.
2017. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


7: Nem. Voltam egy akkor 34 éves, egy 38 éves és három negyven feletti nővel eddig életemben, akiknek már gyerekük is volt. És közülük egyet tudok csak, aki nem takargatta.


5-6-9: Libegés-lobogással kapcsolatban. De az a baj, hogy alapból kismellű nőkről volt szó. (Pont hogy az egyetlen nagyobb mellű meg nem takargatta, hozzá sem ért a kezeivel a melleihez.) Semmi nagy cici, vagy ilyesmi.


Ilyen melleket képzeljetek el:

[link]

[link]

[link]

[link] (jobb oldali)


Ilyeneket fiatal lányoknál soha nem tapasztaltam.

2017. okt. 3. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!