Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért aggodalmaskodnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért aggodalmaskodnak a pasik azon, hogy ki tudják e elégíteni a nőt?

Figyelt kérdés
Ha ők kielégültek, miért zavarja őket hogy a csajnak pl. nem volt orgazmusa? Nem inkább örülniük kéne hogy nekik sikerült aztán kész?

2017. okt. 3. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen gondolkodsz, inkább menj vissza játszani a matchbox gyűjteményeddel.

A szex társasjáték....

2017. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ÖÖ hát az előző pasijaimmal egy kivételével nem volt orgazmusom, elég szar is lett a szexuális életünk. Tegnapelőtt a párommal négy orgazmusom volt egymás után, teljesíteném bármilyen kívánságát. Szerinted?
2017. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Amit a kettes irt azert. ;)
2017. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
100%
mert nekem ,mint farok tulajnak,leírhatatlanul nagyobb kéj,élvezet,ha a csajnak is van
2017. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod amikor főzök a barátnőmnek, akkor megpróbálom úgy megcsinálni az ételt, hogy lássam az arcán élvezi az ízeket amikor falatozik belőle. És ez nekem örömet okoz. Nagyobb örömet mint az, hogy nekem ízlik az étel.
2017. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez vagy egy mazochista nő kérdése, vagy egy csalódott férfié.
2017. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. Egy kis kiegészítéssel.

Természetesen én is azt szeretem, hogy ha a nőnek jó, mert az ad egy plusz boldogságot, hogy akivel vagyok annak örömet okoztam.

Ugyanakkor lehet tudat alatt benne lehet az is, hogy ha nem élvezi, akkor elmegy máshoz, hiába szeretjük egymást. A szex fontos része a kapcsolatoknak. Működhet nélküle is (ld. régi vonalat, amikor esküvő előtt nem volt szex (állítólag ;) ) de ha van és jó, az sokkal több örömet, boldogságot tesz egy kapcsolatba. :)

2017. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha pl. csak szexkapcsolatról van szó? Akkor ott miért érdekli annyira a pasit?
2017. okt. 4. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Minden társasjátéknak az a lényege, hogy valamennyi résztvevő fél élvezze. Egy beszélgetés is attól jó, ha mindkét fél szóhoz jut. Ha valaki folyamatosan hatost dob a kockával, akkor a többieknek unalmas lesz a játék.

Na jó feladom. Neked ezt nem lehet megmagyarázni.

2017. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha, mert emberek vagyunk, akkor is ha szexkapcsolatban vagyunk, sőt még akkor is ha prostival vagyunk. Soha senkit sem szabad tárgyként kezelni. A CBA-ban az eladót sem. Senkit.
2017. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!